Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

okres?czy co?:/

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
daga



Dołączył: 07 Kwi 2006
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Kwi 07, 2006 3:49 pm    Temat postu: okres?czy co?:/ Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam problem:/ uprawialam z chlopakiem peeting i sex oralny, przy peetingu nie doszlo do wytrysku w okolicach mojej pochwy, wiec nie ma bata, zebym zaszla w ciaze...ale okres mi sie spoznial, jakies pare dni, wczoraj pojawila sie brazowa wydzielina, tak jakby koncowka okresu...nie wiem co to jest, wiem, ze moze byc jakies zapalenie:/ normalnego okresu nie mam, jest tylko ta wydzielina. Co to moze byc? bo sie denerwuje, moze to przez stres albo cos..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Pią Kwi 07, 2006 4:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie martw sie to napewno poczatki okresu ( ja bynajmniej mialam tak jak Ty , tez sie denerwowałam a okazało się,ze to początek okresu a póżniej to miałm taki obfity heh tzn.mam nadal )
Pozdrawiam i napisz jak sytuacja sie zmieni.
Powrót do góry
Gość










PostWysłany: Sob Kwi 08, 2006 12:24 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

heh, myslalam popoludniu, ze to juz nadszedl ten okres, a tu znow falszywy alarm...grr...tylko minimalna ilosc brazowej wydzieliny:/ juz sama nie wiem co robic...moze to jakies zapalenie albo co?:/
Powrót do góry
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sob Kwi 08, 2006 2:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

sprubój pić dużo wody. Jak ja mam taką sytuacje jak ty, pije ogromne (troche przesadzam) ilości wody i "zaraz" pojawia sie normalny, obfity okres
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
daga



Dołączył: 07 Kwi 2006
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Kwi 09, 2006 5:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jest;) przyszedl wreszcie:) dziekuje za pomoc:*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group