Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

okres

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
fmonisiek87



Dołączył: 04 Kwi 2013
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lis 12, 2013 8:59 pm    Temat postu: okres Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej
Dostałam jakiś dziwny okres.W pierwszy dzień były brązowe plamienia w drugi dzień normalny okres,a w trzecie dzień nie było już okresu i dziś w czwarty dzień dostałam znów okres ale strasznie ciemna krew na przemian z plamieniami.Czy któraś z was tak miała.Zaniepokoiłam się.

Dodano po 1 godzinach 11 minutach:

halo miała tak któraś? Na innym forum dziewczyna spytała się czy współżyje, jak napisałam ,że tak to napisała ,że jestem w ciąży no szok :/ haloooo miała tak któraś ???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Astiz



Dołączył: 26 Cze 2013
Posty: 87

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sro Lis 13, 2013 12:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witaj. Następnym razem, gdy szukasz pomocy postaraj się odpowiednio rozwinąć sam problem. Na forum nie uzyskasz zawsze informacji po godzinie czy 15 minutach. Współżyjesz, to już wiemy, ale czy zabezpieczasz się? Miałaś możliwość, że jakieś plemniki się dostały do pochwy?

Kiedy był ostatni stosunek? Wykonywałaś test ciążowy? Plamienie tego typu, nie zawsze musi być spowodowane ciążą, choć fakt, może być to możliwe, ale nie słuchaj bredni jakiejś dziewczyny z forum... trudno, by ktokolwiek udzielił idealnej rady, wszystkie porady są przypuszczalne...

Pozdrawiam:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Sro Lis 13, 2013 8:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

fmonisiek87 za mało informacji, żeby cokolwiek stwierdzić, musisz nam napisać jak długie masz cykle, czy sytuacja była niebezpieczna podczas współżycia, czy się zabezpieczasz itd.
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group