Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

odwrotnie założona prezerwatywa za drugim razem

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rudyrydz22



Dołączył: 12 Mar 2014
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Mar 12, 2014 11:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, tydzień temu kochałem się z dziewczyną. Po wytrysku ściągnąłem prezerwatywę i od razu chciałem założyć nową ale po przyłożeniu jej do penisa spostrzegłem się że jest odwrotnie, odsunąłem ją od razu od penisa by zobaczyć czy jest na prezerwatywie sperma i chyba trochę było a że to była moja ostatnia gumka więc stwierdziłem że założę już tak jak przyłożyłem czyli odwrotnie. I tutaj moje pytanie: bo penis był jeszcze mokry od poprzedniej spermy i czy przez odwrotne rozwijanie prezerwatywy na penisie mogło się przedostać trochę spermy na zewnątrz przez co mogło dojść do zapłodnienia? Brzmi to może trochę mało prawdopodobnie ale mam złe przeczucia.. Proszę o pomoc bez zbędnego wyśmiewania itp.

Dodano po 8 minutach:

dodam że moja dziewczyna miała wtedy dni płodne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Czw Mar 13, 2014 12:59 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Każdy stosunek niesie pewne ryzyko, które musimy podjąć jesli chcemy uprawiac seks.

Żadnego forumowicza nie było w momencie gdy zakładałes prezerwatywe, jedyną osobą która moze stwierdzić, czy sperma była "na wierzchu" prezerwatywy jestes Ty...

Zawsze istnieje ryzyko przeniesienia spermy na prezerwatywę, jesli nie umyje sie członka i rak pomiędzy stosunkami...
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pasta



Dołączył: 12 Mar 2013
Posty: 285

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 31 podziękowań w 31 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Czw Mar 13, 2014 2:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy dokładnie zrozumiałam? Założyłeś z powrotem prezerwatywę, którą miałeś już na sobie, po czym zdjąłeś ją i obróciłeś? I nie wiesz czy coś na niej zostało? W sensie czy nie poplamiło się coś od penisa i nie zostało na prezerwatywie, tak?

Nie wiem czy dobrze zrozumiałam ale nowicjuszka dobrze Ci na to odpowiedziała Smile Grunt to pamiętać, że właśnie każdy stosunek to pewne ryzyko..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
rudyrydz22



Dołączył: 12 Mar 2014
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 13, 2014 6:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie tak, przyłożyłem ją do penisa złą stroną, odsunąłem ja od siebie bo właśnie źle ją przyłożyłem ale i tak ubrałem ją na tą samą stronę jak poprzednio przyłożyłem i nie wiem czy podczas rozwijania jej ( w odwrotny sposób ) mogło się nawinąć na nią na tyle spermy z penisa żeby dziewczyna zaszła w ciążę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Astiz



Dołączył: 26 Cze 2013
Posty: 87

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pią Mar 14, 2014 1:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak jak mówi nowicjuszka, takie rzeczy to Ty musisz wiedzieć, czy mogło się na nią nawinąć, nie wiemy ile spermy znajdowało się na penisie, czy w ogóle się znajdowała, jak ta sytuacja wyglądała...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dominika11111



Dołączył: 04 Wrz 2014
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 11, 2014 5:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

oczywiście ze niesie ryzyka, nie wolno tak robić
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
cukiereczek99



Dołączył: 09 Lis 2014
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lis 09, 2014 11:25 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

rudyrydz22 napisał:
Witam, tydzień temu kochałem się z dziewczyną. Po wytrysku ściągnąłem prezerwatywę i od razu chciałem założyć nową ale po przyłożeniu jej do penisa spostrzegłem się że jest odwrotnie, odsunąłem ją od razu od penisa by zobaczyć czy jest na prezerwatywie sperma i chyba trochę było a że to była moja ostatnia gumka więc stwierdziłem że założę już tak jak przyłożyłem czyli odwrotnie. I tutaj moje pytanie: bo penis był jeszcze mokry od poprzedniej spermy i czy przez odwrotne rozwijanie prezerwatywy na penisie mogło się przedostać trochę spermy na zewnątrz przez co mogło dojść do zapłodnienia? Brzmi to może trochę mało prawdopodobnie ale mam złe przeczucia.. Proszę o pomoc bez zbędnego wyśmiewania itp.

Dodano po 8 minutach:

dodam że moja dziewczyna miała wtedy dni płodne


Użycie drugi raz tej samej prezerwatywy to proszenie się o wpadkę. Podejmując takie ryzyko mogłeś w ogóle jej nie zakładać tak czy siak niepewność byłaby ta sama. Z drugiej strony prezerwatywy zazwyczaj sa z środkiem plemnikobójczym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
oktavia



Dołączył: 19 Gru 2014
Posty: 80

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Polandia
PostWysłany: Sob Gru 27, 2014 8:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

rudyrydz22 napisał:
Witam, tydzień temu kochałem się z dziewczyną. Po wytrysku ściągnąłem prezerwatywę i od razu chciałem założyć nową ale po przyłożeniu jej do penisa spostrzegłem się że jest odwrotnie, odsunąłem ją od razu od penisa by zobaczyć czy jest na prezerwatywie sperma i chyba trochę było a że to była moja ostatnia gumka więc stwierdziłem że założę już tak jak przyłożyłem czyli odwrotnie. I tutaj moje pytanie: bo penis był jeszcze mokry od poprzedniej spermy i czy przez odwrotne rozwijanie prezerwatywy na penisie mogło się przedostać trochę spermy na zewnątrz przez co mogło dojść do zapłodnienia? Brzmi to może trochę mało prawdopodobnie ale mam złe przeczucia..

A prałeś i wyżymałeś po pierwszym użyciu? Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Polar



Dołączył: 04 Sty 2015
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sty 04, 2015 11:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

I co zaszła w Ciążę czy nie? Mógł byś się podzielić było by dla pokoleń.

Cytat:
Z drugiej strony prezerwatywy zazwyczaj sa z środkiem plemnikobójczym.


Bzdury pleciesz, własnie zazwyczaj nie są, tylko niektóre mają ten środek, bo nie wiem czy wiesz że niektóre członki go nie lubią - uczulenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group