Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Odleżyny

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
clour



Dołączył: 23 Maj 2016
Posty: 152

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Wrz 26, 2018 3:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak najbardziej warto jest kupić taki materac. Wiele osob tego nie robi z powodu kwestii finansowych. Materace takie tanie nie są, z drugiej strony te droższe mają duża skuteczność. Z tego co wiem można starać się o dofinansowanie na kupno. W przypadku jeśli osoba schorowana wyłącznie leży materac jest niezbędny. W innym przypadku trzeba będzie często zmieniać pozycję. Jeśli miałbym polecić dobry preparat na odleżyny, to będzie to Cum krem. Ma dobry skład, jest specjalnie dedykowany do osobom narażonym na powstanie odleżyn. Produkt przy tym jest bardzo wydajny. https://over-clean.pl/produkt/cud-krem-150-ml-pielegnacja-skory/ Kupicie tutaj
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Joaska78



Dołączył: 12 Gru 2018
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 18, 2019 7:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Niestety problem odleżyn dotyczy sporej części osób, które już nie mogą się poruszać i spędzają cały czas w łóżku. Moja babcia dość długo zmagała się z odleżynami, staraliśmy się zmieniać jej pozycję, przekładać z jednego boku na drugi, czy na plecy, ale nic nie pomagało. W końcu kupiliśmy w sklepie https://innow.pl/ materac przeciwodleżynowy i dopiero on pomógł. Oczywiście stosowaliśmy też różnego rodzaju maści i preparaty na odleżyny. Z tego co wiem, to można kupić też specjalne rehabilitacyjne łóżka elektryczne, byłoby to najlepsze rozwiązanie, niestety są one dość drogie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
rozan



Dołączył: 22 Mar 2019
Posty: 95

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 21, 2019 10:23 am    Temat postu: Re: Odleżyny Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Maciejku napisał:
Mam problem z odleżynami u starszej osoby siedzaco-leżącej,odleżyny pojawiły się na tyłku i nie mozemy się ich pozbyć.Są to zaczerwienienia dość duże (nie rany).

Może jakieś maści.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group