Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Odczulanie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
blu



Dołączył: 26 Lip 2014
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 29, 2014 7:40 pm    Temat postu: Odczulanie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Odczula się może ktoś Phostalem na roztocza, albo odczulał i jest już po leczeniu? U mnie w styczniu będzie już trzeci rok i nie wiem jak później wygląda sytuacja?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
klara.z



Dołączył: 25 Lut 2015
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 25, 2015 9:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Odczulam się już dwa lata i szczerze powiedziawszy jak narazie poprawy nie widzę... zastanawiam się w ogóle czy dobre zrobiłam decydując się na odczulanie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sam.antha



Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Kwi 13, 2016 3:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja się odczulałam szczepionką Phostal i jestem jak najbardziej zadowolona. Widzę różnice sprzed i po odczulaniu. Może nie jest to jakaś ogromna różnica, ale dosyć odczuwalna...przynajmniej nie choruje już na zapalenie oskrzeli Very Happy

Ale muszę tez napisać, że nie wszystkim to pomaga. Nie wiem dokładnie od czego to zależy, pewnie od indywidualnych preferencji organizmu, ale moja koleżanka też to stosowała i nie widzi żadnej, ale to żadnej różnicy. Może na początku było jej trochę lepiej, ale potem wszystko wróciło. Także ciężko jest jednoznacznie określić skuteczność tej szczepionki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nano



Dołączył: 31 Paź 2015
Posty: 29

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Kwi 15, 2016 4:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chyba nie ma sensu robić odczulania, mi tak powiedziała alergolog, a też mam alergię na roztocza, i kupę innych alergii wziewnych...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lillasabo@interia.pl



Dołączył: 02 Mar 2016
Posty: 60

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 24, 2017 5:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chyba nie zawsze odczulanie działą, mam kilka osób w rodzine alergików którzy są w trakcie odczulania i mówią że i tak muszą brać leki, sama przy mojej alergii często biorę hitaxę fast i jakoś tego uczulenia na co dzięń nie odczuwam, nie wiem cyz jest sens się bawić w odczulanie skoro i tak nie ma gwarancji że to zadziała
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kaffka



Dołączył: 24 Kwi 2017
Posty: 108

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 19, 2017 11:33 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Myslałam żeby córkę odczulać ale skoro to tak wygląda to nie wiem czy to ma sens
Lilla - dobrze twoje dziecko toleruje tą hitaxę fast?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group