Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Odciski,schodząca skora.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
b5gi



Dołączył: 25 Mar 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 25, 2010 11:14 pm    Temat postu: Odciski,schodząca skora. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam ostatnio zauważyłem problem. Nie przeszkadzało mi to nigdy aż do ostatnich dni. Podczas kąpieli schodzi mi skora fałdami poprzez potarcie.
Nie ma zależności czy co dziennie się kompie czy co 4 dzień schodzi tak samo(Jedynie zmienia barwę trochę bardziej Very Happy).Nie widać wcale tego jak już wyjdę. Również czerwone odgnioty zauważyłem, a trudno nie jest szczególnie jak wstanie po nocy znikają po 10-15 min(pirzama, podkoszulek). A ostatnio zauważyłem też że jak podeprze się ręką w szkole to odrazu robi się czerwone miejsce na twarzy. Po lekcji W-F ostatnio się robię czerwony co nigdy nie miało miejsca.
Czy to coś może być?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Czw Mar 25, 2010 11:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

b5gi
naskórek ma to do siebie, że się złuszcza. szczególnie podczas dłuższych kąpieli.
jeśli podpierasz się ręką to naturalne, że skóra w tym miejscu od razu jest zaczerwieniona.
po w-fie jesteś cały czerwony? czy tylko na twarzy?
pewnie ma to związek z wysiłkiem fizycznym- skutkiem czego jest przyspieszenie akcji serca (szybszy puls), krew jest lepiej natleniona i szybciej krąży- stąd zaczerwienienie.
jak sądzę po kilkunastu minutach mija?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ane



Dołączył: 16 Lut 2010
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Mar 26, 2010 9:59 am    Temat postu: Re: Odciski,schodząca skora. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

b5gi napisał:
Witam ostatnio zauważyłem problem. Nie przeszkadzało mi to nigdy aż do ostatnich dni. Podczas kąpieli schodzi mi skora fałdami poprzez potarcie.
Nie ma zależności czy co dziennie się kompie czy co 4 dzień schodzi tak samo(Jedynie zmienia barwę trochę bardziej Very Happy).Nie widać wcale tego jak już wyjdę. Również czerwone odgnioty zauważyłem, a trudno nie jest szczególnie jak wstanie po nocy znikają po 10-15 min(pirzama, podkoszulek). A ostatnio zauważyłem też że jak podeprze się ręką w szkole to odrazu robi się czerwone miejsce na twarzy. Po lekcji W-F ostatnio się robię czerwony co nigdy nie miało miejsca.
Czy to coś może być?

To nic poważnego czym mógłbyś się martwić.Tak ma większość osób.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group