Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Odchudzanie czy "odchudzanie"

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Czw Sty 18, 2007 11:18 pm    Temat postu: Odchudzanie czy "odchudzanie" Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak mi sie nudzi to cos skrobbne:)

trenujecie zeby spalic tluszcz czyz nie ? Ale sprawa jest ciezsza:)

wiec tak cwiczac spalamy makroskladniki. Bo potzrebujemy energi i pewne skladniki zostaja zamieniane na enerie. Jesli dostarczymy weflowodanow to spalamy wegle - tluszcz praktycznie sie nie rusza. jesli bialko - to samo tylko palimy bialko. jesli nic to spalamy bialko - czyli waga spada ale niestety spalamy miesien a nie tluszcz. Wiecie co zrobic zeby spalac fat a miesnie zostawic ? zastosowac oslonki na miesnie:)

najlepszym jest bialko - takie jak sprzedaja w sklepach kulturystycznych - sa tam aminokwasy ktore chronia bailka miesni

Ale sa dwa mocniejsze srodki

mianowice Clenbuterol i Salbutamol



Clen - hamuje wydzielanie hormonu ktory jest odpowiedzialny za katabolim<niszczenie bialek miesniowych> co za tym idzie bardziej wycina tluszcz.Clen grzeje organizm podnosi temp

Salbutamol - jest troszke slabszy od Clena - ma krotszy estr <szybciej sie wchlania ale i szybciej przestaje dzialac> ale dzialanie mabardzo zblizone

Wiecej nie chce mi sie pisac Razz jesli ktos wogole sie tym zainteresuje to moze napisze jeszcze cos:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
comet



Dołączył: 27 Cze 2006
Posty: 325

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 25, 2007 5:55 pm    Temat postu: może inaczej Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja proponowałbym głodówke 5-7 dni, przy umiarkowanym wysiłku fizycznym, plus czyste soki.
Efekty są, sprawdziłem na w/s..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Czw Sty 25, 2007 9:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

I masz staly efekt ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
brytka



Dołączył: 24 Gru 2006
Posty: 37

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: poznan
PostWysłany: Nie Sty 28, 2007 9:01 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

glodowka? Chyba ktos oszalal!!
Jezeli zaglodzimy organizm to fakt ze sie schudnie ale po tym jak zjesz co kolwiek,nawet cos co ma malo kalorii to przytyjesz prawdopodobnie minimum jeszcze raz tyle co wczesniej stracilliscie na wadze przez glodzenie sie! Radze sie zastanowic nad tym i najpierw poczytac jakas lekture na ten temat,bo to nie sa zartry,mozna sie nabawic jakies choroby!
Moja rada to najlepiej jesc malo a czesto,nie obrzerac sie na maksa no i nie jesc po nocach! Kiedy bylam w ciazy to lekarz ginekolog ciagle mi to powtarzal no i zmiany byly takie,ze oprocz wielkiego brzucha,w ktorym roslo moje dzieciatko to nic sie nie zmienilo. Zaden tluszcz mnie nie dopadl,a po porodzie nie mialam brzucha a moja figura wygladala jak zawsze! Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Nie Sty 28, 2007 11:11 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wiesz jak na razie mi nie odpisal wiec efekt byl ale kilkudniowy.. Dopadlo go jojo i tyle:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Revena



Dołączył: 25 Sty 2007
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Sosnowiec
PostWysłany: Pon Sty 29, 2007 12:01 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja poprostu powiem tyle że jeśli zrobimy głodówke zrobimy krzywdę naszemu organizmowi waga spadnie być może ale przez to nasz organizm jakby czuje sie zagrożony więc stara się magazynować jak najwięcej po czym waga wraca, według mnie najlepsza jest dieta redukcyjna w której wyliczamy zapotrzebowanie organizmu na białko tłuszcz i wegle, dobra redukcja tkanki tłuszczowej to nie odbieranie posiłków i kalorii ... mam racje ? Question

a osłonki na mięśnie to bardzo ważna sprawa przy redukcji tłuszczu Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
brytka



Dołączył: 24 Gru 2006
Posty: 37

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: poznan
PostWysłany: Pon Sty 29, 2007 11:04 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Revena o tym ze organizm poczuje sie zagrozony i zacznie robic zapasy tojest oczywiscie PRAWDA!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Pon Sty 29, 2007 10:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tzn glodowki sa dobre - oczyszczaja organizm z toksyn - ale nie na zrucenie wagi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group