Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

ocet jablkowy w ciąży???

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
yahu007



Dołączył: 31 Gru 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Gdańsk
PostWysłany: Pon Gru 31, 2007 3:02 pm    Temat postu: ocet jablkowy w ciąży??? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam
parę dni temu dowiedziałam się że jestem w ciąży Very Happy ,nie byłam jeszcze u lekarza ale z moich obliczeń to 5-6 tydzień.wcześniej a dokładnie do momentu zrobienia testu piłam ocet jabłkowy chciałabym się dowiedzieć czy mogło to zaszkodzić mojemu dziecku,jeżeli tak to w jaki sposób bardzo proszę o odpowiedź
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ania26xp



Dołączył: 29 Sie 2008
Posty: 44

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Małopolskie
PostWysłany: Pią Sie 29, 2008 1:00 pm    Temat postu: Re: ocet jablkowy w ciąży??? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

yahu007 napisał:
witam
parę dni temu dowiedziałam się że jestem w ciąży Very Happy ,nie byłam jeszcze u lekarza ale z moich obliczeń to 5-6 tydzień.wcześniej a dokładnie do momentu zrobienia testu piłam ocet jabłkowy chciałabym się dowiedzieć czy mogło to zaszkodzić mojemu dziecku,jeżeli tak to w jaki sposób bardzo proszę o odpowiedź


raczej wątpię żeby zaszkodziło bo ocet oczyszcza organizm i raczej mu nie szkodzi ale jak pójdziesz do lekarza to poinformuj go o tym. pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group