Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ocet jabłkowy a refluks

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ana35



Dołączył: 10 Mar 2016
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 17, 2016 11:54 am    Temat postu: Ocet jabłkowy a refluks Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, słyszałam o niesamowitych właściwościach octy jabłkowego. Że na odchudzanie, że na oczyszczanie, że na wszystko... ale mnie interesuje jak ocet jabłkowy działa na refluks. Czy ktoś może wspomagał się octem i może podzielić się doświadczeniami?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anna125



Dołączył: 10 Mar 2016
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Mar 18, 2016 5:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak, faktycznie ocet jabłkowy jest dobry na wiele dolegliwości. Moja ciocia, zwolenniczka naturalnych metod leczenia, od dłuższego czasu zmagała się z refluksem i pomógł jej właśnie ocet jabłkowy. Piła łyżkę octu jabłkowego rozcieńczonego w szklance wody i jej dolegliwości całkowicie ustąpiły Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mądra.sowa



Dołączył: 31 Mar 2016
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 31, 2016 2:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zdecydowanie ocet jabłkowy jest świetnym i co ważniejsze naturalnym lekarstwem na refluks. A oprócz tego pobudza żołądek do produkcji soków trawiennych!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aleksandra333



Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Kwi 27, 2016 4:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

następstwem refluksu jest tez zgaga i ocet jabłkowy rewelacyjnie reguluje procesy trawienne. Wiem to z własnego doświadczenia. Żadne leki nie zadziałały u mnie jak właśnie mieszkanka octu jabłkowego z woda. Rewelacja Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
baltazar



Dołączył: 22 Mar 2016
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Kwi 27, 2016 4:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak dla mnie niesamowite jest to, jak popularny, tani i dostępny niemalże w każdym sklepie produkt może tak świetnie działać na różne dolegliwości. Pomijam oczywiście jego właściwości pielęgnujące włosy i odchudzające (zona stosuje), ale jak wspaniale działa właśnie na refluks. Po 2 tygodniach regularnego picia w końcu pozbyłem się problemu...może nie jeszcze definitywnie, ale jest zdecydowanie lepiej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Iza25



Dołączył: 30 Kwi 2016
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Mazowsze
PostWysłany: Pon Maj 02, 2016 1:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a to ciekawe bo generalnie myślałam że ocet właśnie nie jest dobry na refluks - ja mam ta chorobę i np po spirytusowym jest jeszcze gorzej z moim żołądkiem. Ale muszę spróbować jabłkowy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zosiaIden



Dołączył: 18 Sty 2017
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 18, 2017 11:10 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group