Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

obrzęk i ból cewki moczowej u kobiety

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Urologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
umyuam



Dołączył: 27 Sty 2010
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sie 01, 2014 2:10 pm    Temat postu: obrzęk i ból cewki moczowej u kobiety Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam serdecznie.
od pewnego czasu spotykam sie z nowym partnerem i zaczelismy uprawiac seks oralny. nie jest to moja pierwsza stycznosc z tego typu sprawami ale nigdy wczesniej nic mnie nie bolalo ani nie draznilo, wiec nie do konca wierze ze jest to przyczyna.
pare dni bolala mnie cewka moczowa ale od wczorajszego wieczoru ciezko to wytrzymac. jest mocno powiekszona, bardzo tkliwa a kłujący, rozrywający ból utrzymuje się bez przerwy, bez względu na to czy leżę, stoję, idę... ciągle gdzieś wychodzimy i wydaje mi się, że mogłam przeziębić swoje miejsca intymne siedząc ciągle na ławkach, siusiając w krzaczkach kiedy nie ma innej możliwości Wink itd...
czy może to być infekcja cewki moczowej? bol nie utrzymuje sie tylko przy załatwianiu a cały czas a do tego ten obrzęk... niestety urolog przyjąłby mnie dopiero w przyszłym tygodniu...
prosze o pomoc bo chyba nie wytrzymam już tego bólu...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pasta



Dołączył: 12 Mar 2013
Posty: 285

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 31 podziękowań w 31 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Pią Sie 01, 2014 2:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że jest to barzdo prawdopodobne, mam na myśli infekcje. Możesz przejść się jeszcze do apetyki i podpytać farmaceuty czy też farmaceutki o jakieś maści lub leki, które powinny Ci pomóc do czasu Twojej wizyty u urologa. Drugą sprawą jest rozmowa z partnerem, czy on jest na pewno zdrowy i czy nie miał jakiś problemów, być może on jest przyczyną. Wiadomo, że wysokie ukrwienie w tych miejscach oraz prosta droga do wnętrza organizmu sprawia, że o infekcje tych miejsc jest prościej. Także porozmawiaj jeszcze z partnerem, jeżeli jest całkiem zdrowy, to być może tak, jest to infekcja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
umyuam



Dołączył: 27 Sty 2010
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sie 01, 2014 3:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

w aptece już byłam, niestety maści na obrzęki są na receptę, ale kupiłam tabletki z furaginą i żurawine w tabletkach, a także przyjmuje witamine c, żeby zakwasić mocz. dziekuje za odpowiedz:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Urologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group