Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

objawy przeziębienia jajników

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pullmein



Dołączył: 16 Wrz 2013
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Wrz 16, 2013 2:35 pm    Temat postu: objawy przeziębienia jajników Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam! od kilku dni pobolewają mnie jajniki, momentami jest to kłucie, ale częściej pieczenie i tępy ból. ze szczególnym naciskiem na prawy jajnik. ból promieniuje na kręgosłup i nogi. nigdy przedtem nie doświadczyłam takiego czegoś. warto wspomnieć, że 6 lat temu miałam torbiel na jajniku, ale wyleczyłam ją. jestem po miesiączce, więc wątpię, że jest to ból owulacyjny, zresztą ten ból odczuwam zawsze w połowie cyklu i nie jest na takim poziomie.
był taki dzień podczas okresu, kiedy przemarzłam straszliwie (wiatr i deszcz), a okolice podbrzusza były wystawione na zimno. czy są to objawy przeziębienia jajników? nie mam żadnych nieprzyjemnych upławów, wręcz przeciwnie - jest sucho, jak zawsze po okresie. temperatura rano jest normalna, a za dnia sięga 37 stopni. proszę o porady.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
narciarka



Dołączył: 06 Lis 2012
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Wrz 22, 2013 11:23 am    Temat postu: przemarzniecie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wizyta u ginekologa bylaby wskazana, moze to byc zapalenie jajnikow, mozesz wygrzewac sobie te okolice przykladajac termofor albo poduszke, tabletki przeciwbolowe tez ci sie przydadza, ja bralabym tez probiotyki, ginekologiczne, zeby uchronic pochwe przed infekcjom, ktora moze sie pojawic po takim przemarznieciu... mozesz brac doustne albo dopochwowe, jak [reklama], ale oba sa rownie skuteczne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group