Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Obce plemniki na penisie Wazne !

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sekutnica



Dołączył: 21 Sie 2010
Posty: 131

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach


PostWysłany: Nie Cze 15, 2014 6:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wiesz, jak to się mówi - czego oczy nie widzą tego sercu nie żal Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Hitsu_91



Dołączył: 25 Lip 2011
Posty: 132

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Cze 15, 2014 9:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Taaaa, owszem, ale jakbym się dowiedziała o czymś takim to nie dałabym sobie rady z tym...już w tym momencie to wiem.Ale to chyba odrębny temat do rozmowy Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sarsaparilla



Dołączył: 22 Maj 2014
Posty: 107

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pon Cze 16, 2014 1:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Może to nie odnosi się do tematu ale uważam że jednak powinno się mieć więcej zaufania do swojej drugiej połówki Smile bez tego to można naprawdę wyobrażać sobie niestworzone rzeczy kiedy go/jej akurat nie ma przy nas.

Co do tematu również uważam że to mało prawdopodobne to raczej są historie zasłyszane z "pokolenia na pokolenie" taki mały pic na wodę fotomontaż.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
0rdynator



Dołączył: 17 Cze 2014
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 18, 2014 11:21 am    Temat postu: Re: Obce plemniki na penisie Wazne ! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

RobertMatejka napisał:
Mam ważne pytanie , czy jesli urawiałem seks z kobietą która wczesniej miała stosunek z innym facetem to jest mozliwosc przeniesienia obcych plemników na swoim członku i zapłodnienie swojej partnerki?Proszę o powazne odpowiedzi . Dodam ze miedzy sosunkami było ok 3 moze 4 godzin. Kolega opowiadał mi ze sa takie przypadki , ze facet uprawiał seks z prostytutką w której konczył jakis facet a pozniej on przeniosł jego plemniki na swoja zone która zaszła w ciaze! czy jest to mozliwe?????

Oczywiście że jest to możliwe, aczkolwiek prawdopodobieństwo dojścia do takiej sytuacji jest bardzo małe Wink na przyszłość zdradzając swoją partnerkę używaj PREZERWATYWY ze środkiem Plemnikobójczym Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group