Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Nowe pokarmy w diecie dziecka

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dziecko
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Aga xs
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 508

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Sro Maj 16, 2007 11:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

przylaczam sie do wypowiedzi mamy Julki Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
k.ajka



Dołączył: 16 Lut 2007
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Gru 20, 2007 8:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja zaczęłam wprowadzanie nowych pokarmów od jabłuszka gerbera. POczątkowo dawałam dosłownie kilka łyżeczek, czasami marcheweczkę dla odmiany. A po pewnym czasie dawałam juz bardziej "wyszukane" dania gerbera.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sabrina



Dołączył: 29 Kwi 2008
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Świętochłowice
PostWysłany: Wto Kwi 29, 2008 10:44 pm    Temat postu: Prośba Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cześć Wink
Mam prośbe moja córeczka ma 5 miesięcy no w sumie 14maja skończy pół roku Smile Emilka je kaszki owocowo-ryżowe i zupki z Gerberka.Mam tylko 1 problem nie wiem ile na dzień powinnam podawać Emilce takich posiłków.Jest karmiona piersią.Prosze o rade Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aga xs
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 508

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Wto Kwi 29, 2008 11:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mysle ze narazie starczy Jej raz dziennie troche zupki i na wieczor kaszka,a tak to podawaj malej piers Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sabrina



Dołączył: 29 Kwi 2008
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Świętochłowice
PostWysłany: Czw Maj 01, 2008 12:36 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięki Very Happy Emilka JE DODATKOWE JEDZONKO Z RADOŚCIĄ Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
__Siwa__



Dołączył: 21 Maj 2008
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kolobrzeg - Londyn
PostWysłany: Sro Maj 21, 2008 8:41 pm    Temat postu: nowe pokarmy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam serecznie
jestem mama 5-cio miesiecznej Victorii. od niedawna mala zaczela jesc nowe produkty. niektore jej smakuja a niektore nie. od kilku tygodni podaje jej do probowania soczki, nie wiem dlaczego ale nie chce ich pic. zrobilam jej przerwe z mysla ze moze nie jest jescze gotowa na takie rzeczy. niestety teraz tez ich nie pije.za herbatkami tez nie przepada. martwi mnie ta jej niechec.
szukalam w internecie, i nie tylko, grup produktow ktore mozna wprowadzac dzieciom w odpowiednim wieku i szlak czlowieka moze trafic bo jedne informacje zaprzeczaja doglebnie drugim. czy istnieje jakies wiarygodne zrodlo takich informacji?
kolejna sprawa ktora mnie dreczy: mala strasznie duzo lyka powietrza gdy pije z butelki. potrafi sie tak zapowietrzyc ze przez kilka godzin slysze jak jej bable lataja po brzuszku. co zrobic z taka polykaczka?
wdzieczna za informacje
__siwa__



-----edited by emilka----
prosze pisać normalną czcionką
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mama Julki
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Maj 2006
Posty: 210

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 21, 2008 9:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a karmisz mala piersia?Moze nie chce sie jej poprostu pic nie czuje pragnienia.A co do butelek to sa takie specjalne antykolkowe co odciagaja wiekszosc powietrza moze kupcie wlasnie taka.Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
__Siwa__



Dołączył: 21 Maj 2008
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kolobrzeg - Londyn
PostWysłany: Czw Maj 22, 2008 5:07 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mala jest na mleku modyfikowanym, butelki mamy antykolkowe od samego poczatku.powodem jej gazow moze byc jej lapczywosc, kilka pierwszych lykow z butelki bierze bardzo lapczywie. moze znasz sposob na nia?
pozdrawiam

prosze pisac normalna czcionka !!! ---edited by Wind_Of_Hope---
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mama Julki
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Maj 2006
Posty: 210

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Maj 22, 2008 9:36 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a moze czesciej podawac butelke nie czekac az malutka zrobi sie glodna tylko sprobowac ciut wczesniej podac.Moze nos ja dlugo po butli by dobrze jej sie odbilo.Sama nie wiem.A pytalas sie pediatry co zrobic?Moze on cos podpowie.Pozdrawiam Ciebie i malutka Victorie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
__Siwa__



Dołączył: 21 Maj 2008
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kolobrzeg - Londyn
PostWysłany: Czw Maj 22, 2008 3:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mala nie wymiotuje nie ulewa jej sie chlustowo i nie ma niepokojacych objawow zeby lekarz sie zaniepokoil i mowi to samo.
dobry pomysl, podam jej mleko wczesniej. proste rozwiazania to dobre rozwiazania Very Happy dziekuje serdecznie i napewno jeszcze sie zjawie na forum. jako mama pierwszego bobasa mam wiele pytan.
pozdrowienia Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dziecko Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group