Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Normy bHCG i HCG (part.2)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 38, 39, 40, 41, 42  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Paź 29, 2009 12:27 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a 9 dni to nie za wczesnie na takie testy?...
powinnas zrobic minimum po 16 dniach albo w dniu spodziewanego okresu. ja radze poczekac odp ilosc dni i powtorzyc bete Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
perelka1987



Dołączył: 28 Paź 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Paź 29, 2009 12:50 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no moze zle owulacje obliczylam ale to powinno juz wykazac zastanawialam sie tez czy moze laborantka sie nie pomylila bo imie i nazwisko bylo innym kolorem dlugopisa i wynik tez moze przecinki pomylila?? wiem ze to glupie pytanie:) ale ten wynik chodzi mo po glowie caly czas dodam ze mam temp 37, i wzwyz i bardzo duzo metnego sluzu jak krem.

no ale czy mozliwe ze moge byc i ze ona wzrosnie ??
Przepraszam ze tak zadreczam pytaniami
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Paź 29, 2009 9:51 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

trudno powiedziec... moze doszlo do pomyłki.. nie wiem ... ale beta zazwyczaj sie nie myli. poczekaj pare dni i powtorz badanie Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
perelka1987



Dołączył: 28 Paź 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Paź 29, 2009 1:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziekuje Kochana za odpowiedz Smile
jednak ta iskierka nadzieji jest.
dzis powinnam dostac a mam reguralny cykl jak nie dostane to pojde:)
pozdrawiam
i jeszcze raz wielkie dzieki:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Paź 29, 2009 4:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie ma za co Smile powodzenia i pochwal sie jesli bocian bedzie do Was leciał Razz
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Turczynka27



Dołączył: 02 Lis 2009
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lis 02, 2009 3:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Smile
czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak odczytać wynik bHCG , zrobiłam badanie i na wyniku jest napisane :
wynik 0,4
min 0 max 5,3
a pani w laboratorium powiedziała, że trudno powiedzieć czy jestem w ciąży czy nie ....ehhh

lekarz na badaniu USG też nie powiedział jasno "ciąza" tylko że byc moze i kazał przyjść za 10 dni ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pon Lis 02, 2009 3:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Powtórz badanie. najlepiej w innym lab. Aczkolwiek na moje oko nie wygląda mi to na ciążę...
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Pon Lis 02, 2009 4:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Trzeba powtórzyć betę za parę dni i zobaczyć jak przyrasta .
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Turczynka27



Dołączył: 02 Lis 2009
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lis 02, 2009 5:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

też nie wydaje mi sie abym była w ciąży, aczkolwiek sama juz nie wiem, a badanie i tak będę musiała powtórzyć, no i w piątek będę miała USG to może już będzie wiadomo....

a tak bardzo chciałabym zostać mamą Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
niuniamaj



Dołączył: 02 Lis 2009
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lis 02, 2009 8:59 pm    Temat postu: interpretacja wyników Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej dziewczyny

fajnie, że jesteście i pomagacie innym, mniej doświadczonym Smile

Ja właśnie do nich należę i potrzebuję wyjaśnienia moich wyników:

bhcg = 64 235,00

Pytanie brzmi o tydzień, wg lekarz jest inny niż normy które mam podane, a co najśmieszniejsze, normy się nakładają więc zupełnie nie wiem o co chodzi....

Bardzo proszę o pomoc!

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 38, 39, 40, 41, 42  Następny
Strona 39 z 42

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group