Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

nogi

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kulek76



Dołączył: 12 Mar 2010
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 4
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Maj 04, 2010 2:55 pm    Temat postu: nogi Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wiatm..
od paru dni pobolewaj mnie nogi w dole. Nie ma spuchnietych , wstaje rano i mnie pobolewa .nie wiem czy to przez to ze baaaardzo duzo siedze przy komputezre praktycznie caly czas i tak krzywio...nie wiem czy to problem jest z z innymi rzeczami...ogarnia mnie troche strach jak zwykle...czasem mam uczcuie takie jakies dziwne w lewej nodzea w dole...siedze w takiejh pozyji ze nawet reka lewa troche taka jaks dziwna ..... nie dawno mialem echo serca i jest wszytsko ok ...zrobilem sobie badania o to wyniki tzn wszystko w normie oprocz:

Neutrofilie 2,17 gdzie norma to 2,50
Euzonofilie o.07 gdzie norma 0,10
Limfocyty 45,5 gdzie norma 45


i potas 3,80

zazywam tertensif

prosze o rade bo zaczynam sie nakrecac pozdrawiam

jezeli moge prosic o pomoc carboczar


przeniosłam do odpowiedniego działu jako że problem nie ma nic wspólnego z sercem
Gosia85
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
carboczar



Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 1038

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 193 podziękowań w 189 postach

Skąd: Z domu
PostWysłany: Wto Maj 04, 2010 3:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kulek76
Przyczyn tego stanu może być kilka a które wynikają ze stanów nerwicowych,przyczyn krążeniowych.Wyniki są dobre.Więc Twój stan wynika z przyczyn nerwicowych które wspólnie ze skurczami powodują objawy bólowe.Już kiedyś ci zaznaczałem więcej spacerów a teraz jak siedzisz dodatkowo przy kompie i to jak zaznaczasz długo i skrzywiony mogą dochodzić bóle wynikające z kręgosłupa.A więc mniej siedzenia przy kompie(max 30 minut) i przerwa(w tym spacery).Nogi do góry i odpoczynek,można przy tym uskutecznić masaż(zawsze w górę czyli od stóp w kierunku serca)I problem zniknie.Na razie nic poważnego nie ma.
_________________
Nie udzielam już porad na tym forum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kulek76



Dołączył: 12 Mar 2010
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 4
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Maj 04, 2010 7:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziekuje bardzo ...bo sie strasznie denerwuje ....jeszcze ta lewa rekaa palce maly i ten drugi takie uczucie...zaczolem sie ruszac basen itp...mialem dluga przerwe i praca przy komputerze eh...ciesze sie bardzo i moge sie dzieki panu uspokoic ....pozdrawiam goraco i dobrze ze Pan jest bo jakas przewra dluga chyba byla... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kulek76



Dołączył: 12 Mar 2010
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 4
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 05, 2010 7:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

i jeszcze jedno mam takie uczucie jakby pieklo troszke skora na dole w lewej nodze nisko ...nie wiem...pobolewaj dalej Sad juz padam z neró.Sad( mam dosc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
carboczar



Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 1038

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 193 podziękowań w 189 postach

Skąd: Z domu
PostWysłany: Sro Maj 05, 2010 8:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kulek76
Tak jak już pisałem, nie prawidłowe siedzenie,niedokrwienie nóg z powodu siedzenia wszystko może to też powodować takie objawy.Należy korzystać z tego basenu,miejsca piekące można smarować maściami,żelami(w aptece bez recepty).Co poprawi krążenie.
_________________
Nie udzielam już porad na tym forum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kulek76



Dołączył: 12 Mar 2010
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 4
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 05, 2010 8:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

okropienstwo cos strasznego...35 lat prawie na karku i tyak sie uzalam i ehh...wstyd...dziekuje bardzo Smile)) odrazu lepiej na duszy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group