Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

nisku wzrost a ciąża i poród

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pelagia



Dołączył: 18 Sie 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sie 18, 2007 9:50 am    Temat postu: nisku wzrost a ciąża i poród Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam tylko 147 wzrostu jestem raczej szczupła jak myslicie czy jak zajde w ciąże to urodze naturalnie czy cc??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sob Sie 18, 2007 4:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to zalezy czy beda wskazania do ciecia cesarskiego ale niski wzrost lub szczupla sylwetka wcale takim wskazaniem nie jest Smile dziecko moze byc male i malo wazyc wiec spokojnie ... urodzic naturalnie bedziesz mogla tez Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aga xs
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 508

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Nie Sie 19, 2007 2:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dokladnie tak.Wszystko zalezy od wielkosci dziecka i Twojej miednicy,no i od postepu porodu.Ja tez jestem raczej malutka,mam 158 cm i 45 kg,ale urodzilam przez cc,poniewaz mam za waska miednice,a moja mama jest nizsza ode mnie i moze nawet jeszcze chudsza i urodzila 3 razy naturalnie.Tak wiec wzrost nie jest wyznacznikiem przy porodzie.Zycze zdrowka i lekkiego porodu. Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Noemi



Dołączył: 09 Mar 2009
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Mar 11, 2009 10:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja tez jestem malutka 156 Wink) ale jeszcze nie jestem w ciazy niestety ale moja mama tez jest niziutka i rodzila normalnie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group