Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Niskie ciśnienie krwi w ciaży

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gośc ewa1
Gość









PostWysłany: Wto Sty 24, 2006 3:29 pm    Temat postu: Niskie ciśnienie krwi w ciaży Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam moj problem jest bardzo powazny, prosze spróbujcie mi jakoś pomóc jestem w 27 tygodniu ciąży+6 dni mam problem z ciśnieniem i dziwnie sie czuje troszkę sie boję o dzidzi , moje ciśnienie to 89/63 serduszko bije 100 na min moje!! czy to jest normalne czesto praktycznie zawsze miałam problemy z niskim ciśnieniem tylko nigdy sie nie leczyłam , ani nawet nie pondnosiłam ciśnienia kawą czy innymi lekami, jeśli ktoś zna sie troszkę lub wie co mam robić proszę napiszcie na meila oto, on [zakaz linkowania na forum] dziekuje pozdrowienia dla wszystkich Sad Rolling Eyes


---- edit by Paweł:
Prosze nie pisać calych postów pogrubioną trzcionką.
Powrót do góry
Gość










PostWysłany: Czw Lip 13, 2006 10:29 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja przez cały okres ciąży miałam ciśnienie także bardzo niskie 90/60 i w żadnym stopniu nie zagroziło to ani mnie ani mojemu maleństwu, tyle tylko, że ciagle byłam ospała, i w okresie ciąży najwięcej czasu spędzałam w łóżku.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group