Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Niski wzrost

Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Biologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Black Spirit



Dołączył: 04 Lip 2006
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Kwi 07, 2007 9:51 pm    Temat postu: Niski wzrost Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy są jakieś sposoby na powiększenie wzrostu? Wiem, że trzeba jeśc pokarmy bogate w witamine D3. Słyszałam, że sa jakieś specjalne leki ale żeby je otrzymac to trzeba przejsc szereg badań no i jest to drogie. Proszę o porade bo jest to bardzo ważne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Sob Kwi 07, 2007 10:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ile masz wzrostu? Smile Ja mam 158 cm i da się żyć. Razz
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Black Spirit



Dołączył: 04 Lip 2006
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Kwi 07, 2007 10:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W forach jest wiele odpowiedzi typu "mam tyle lat i tyle wzrostu..." to nie jest odpowiedź. nie chodzi tu o mnie tylko o mężczyzne w wieku ok 17 lat i wzroście ok 157cm. Chciałabym się dowiedziec coś o terapi hormonalnej albo o bardziej dostępnych środkach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Nie Kwi 08, 2007 10:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A był u endokrynologa? Bo to ten lekarz powinien tutaj pomóc.
A tak nawiasem mówiąc, to że ktoś odpowiedział inaczej niż chcieliśmy, to powód żeby się od razu złościć? Wink
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Filip



Dołączył: 04 Sty 2007
Posty: 29

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Kwi 09, 2007 11:55 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No oczywiście karioka dobrze radzi. Trza iść do endokrynologa. Bo tylko on może włączyć leczenie hormonalne. Czasami niski wzrost może być tez skutkiem niedożywienia, które powstaje na skutek złego wchłaniania w przypadku chorób jelit, szczególnie jelita cienkiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zielona Mila



Dołączył: 09 Paź 2007
Posty: 49

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z Hadesu ...
PostWysłany: Nie Lut 24, 2008 8:39 pm    Temat postu: Jestem niska ! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam problem.
Taaa wszyscy mają.
Ahh.
Tak więc mam 16 lat i jedynie m58.
Ludzie co robić !?
Czy jest możliwośc, że jak rzuce palenie, przestane brac i pić to może jeszcze trochę podskoczę w wzwyż ?
Do ktorego roku życia mniej więcej się rośnie, ale dziewczyny to przestają chyba po miesiączce coś gdzieś przeczytałam.
Pomóżcie, bo jestem dosyć że psychiczna to jeszcze cholernie zakompleksiona.
W sumie wiem ze nic na to nie poradze ale może jak chociaz przestane truc organizm to moze ... ehhh



-----edited by emilka----
temat przeniosłam do odpowiedniego działu i przyłączyłam do tematu pokrewnego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Nie Lut 24, 2008 8:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hm..ja mam prawie 20 lat i mam 164 cm wzrostu i nie ubolewam nad tym ;] ale to pisze tak dla pocieszenia bo nie mam pojecia co mozna zrobic zeby jeszcze podrosnac troche Rolling Eyes
Powrót do góry
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lut 24, 2008 10:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

trochę za późno na takie "rośnięcie"
więc moim zdaniem będziesz musiał się pogodzić ze swoim wzrostem
masz 17 lat (faceci rozwijają sie do 21, wiec może podskoczysz troszeczkę) ale nie łudź się
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
trinitrotoluen
Przyjaciel forum


Dołączył: 04 Gru 2007
Posty: 135

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lut 24, 2008 11:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wzrost na długość trwa dopóty, dopóki nie skostnieje chrząstka nasadowa, czyli gdzieś do 20 roku życia u kobiet a u mężczyzn niby dłużej, ale ja u siebie przyrostu na długość już nie widzę. Razz

Jak przestaniesz wyniszczać organizm i zapewnisz mu optymalne warunki dla wzrostu (czyli dobra dieta, jakiś wysiłek fizyczny dla stymulacji) to na pewno jeszcze urośniesz. Teraz to Twój organizm musi inwestować środki po to, aby odbudowywać co niszczy alkohol, papierosy i substancje psychoaktywne, nie może więc sobie pozwolić na wzrost.
_________________
Fide, sed cui, vide!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zielona Mila



Dołączył: 09 Paź 2007
Posty: 49

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z Hadesu ...
PostWysłany: Pon Lut 25, 2008 8:37 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

trinitrotoluen dziękuję troszeczkę podniosłes mnie na duchu.
postaram się jakoś rzucić te cholerstwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Biologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group