Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Nieznana narośl na odbycie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kuba184wro



Dołączył: 05 Maj 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 05, 2010 10:16 pm    Temat postu: Nieznana narośl na odbycie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, aż mi wstyd że zaczynam taki wątek, okolo poł roku temu po załatwieniu się na papierze toaletowym zaobserwowałem ślady krwi. Nie ukrywam przeraziłem sie ale po 3 dniach znikneły objawy calkowicie. W pozniejszym czasie co jakiś czas sie powtarzały. 3 dni temu przy odbycie zaobserowałem narośl wyglądająca tak jak by w środku niej znajdowała się krew. jest ona dość twarda. Sprawia mi ona pewien dyskomfort, czasem piecze, swędzi, i troche boli. Kupiłem w sklepie proktohemolan i stosuje go 2 x dziennie. Wstyd mi ale boje się iść do proktologa bo mam przeczucie ze to coś złego. Bardziej mi wstyd, że zrobiłem tej narośli zdjęcie. Proszę specjalistę o komentarz. Boje się że to moze być nowotwór.

http://zapodaj.net/d9f2abc58ba4.jpg.html
http://zapodaj.net/30b9ac7037ff.jpg.html

Pozdrawiam i proszę o odpowiedz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Maj 06, 2010 9:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wg mnie to hemoroid ... pownienes sie zgłosic do lekarza i to szybko bo mogłes to tylko zaleczyc a nie wyleczyc. tu potrzebna jest diagnoza specjalisty..
jesli pojawila sie krew tym bardziej wizyta jest konieczna..
ps- masz siedzacy tryb pracy?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group