Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Niewydolność Krążenia w stadium dekompensacji

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kardiologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Andrzej3861



Dołączył: 03 Kwi 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Zabrze
PostWysłany: Pią Kwi 03, 2009 8:43 pm    Temat postu: Niewydolność Krążenia w stadium dekompensacji Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Niewydolność Krążenia w stadium dekompensacji. Niedomykalność zastawki mitralnej,trujdzielnej i pnia płucnego .Przy nadczynności tarczycy. Proszę o pomoc czy to Bardzo powarzna wada serca Rolling Eyes

Dodano po 1 minutach:

zmieniam tytul tematu Smile helloween
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
carboczar



Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 1038

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 193 podziękowań w 189 postach

Skąd: Z domu
PostWysłany: Pią Kwi 03, 2009 10:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Andrzej3861 Opis wskazuje na początkowe stadium przewlekłej niewydolności serca z powodu niedomykalności zastawki serca co ma wpływ na cofanie się krwi z lewej komory do lewego przedsionka co z kolei ,wzrost ciśnienia w krążeniu płucnym.Nie jest zaznaczony typ klasyfikacji przy tego typu schorzeniu.To tak w ogólnym pojęciu.Jest to poważna wada i w zależności od zaawansowania stosuje się leczenie farmakologiczne lub chirurgiczne.
_________________
Nie udzielam już porad na tym forum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Andrzej3861



Dołączył: 03 Kwi 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Zabrze
PostWysłany: Sob Kwi 04, 2009 7:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bardzo dziękuje !!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Karolcia12



Dołączył: 27 Maj 2011
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 27, 2011 9:57 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Szukałam informacji na temat chorób układu krążenia i natrafiłam na świetną stronę http://profilaktyka.chorobyserca.info.pl/, która dokładnie przedstawia problematykę, profilaktykę chorób. A następnie natrafiłam na to forum. Wydaje mi się, że poprzez porady oraz wypowiedzi innych użytkowników uda mi się poznać objawy chorób.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kardiologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group