Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Nieudana operacja

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Clynyja



Dołączył: 29 Lis 2017
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Gru 06, 2017 5:36 pm    Temat postu: Nieudana operacja Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, miałam ostatnio operację niestety lekarz coś spartolił i mi o tym nie powiedział bądź sam nie wiedział.. w każdym razie mogę starać się o odszkodowanie za błąd medyczny? Czy prawnik może pomóc mi w dowiedzeniu moich racji? Znalazłam kancelarię która zapewnia że pomoże https://www.i-kancelaria.pl/klient-indywidualny/upadlosc-konsumencka-bankructwo/ i zajmuje się różnymi sprawami
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
bianrzm



Dołączył: 06 Lut 2018
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 06, 2018 4:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czesc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Moras



Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 35

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 10, 2018 2:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się ze stowarzyszeniem Wokanda. Oni zajmują się takimi sprawami i będa w stanie ci pomóc. Z pewnością należy ci się odpowiednio wysokie odszkodowanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group