Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

nieregularne miesiączki i ciąża?

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pon Wrz 10, 2007 11:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no moze wystapic taka wydzielina w terminie miesiaczki ale to jeszcze o niczym nie swiadczy Smile jakbys byla w ciazy to juz mialabys mdlosci, parcie na pecherz a nic takeigo ci nie dolega wiec spokojnie, idz do gina a sie wyjasni wszystko Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anulekk87



Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Wrz 10, 2007 11:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jejku jak ja sie boje;/ probuje nie panikowac ale to trudne, a te objawy to od ok8 tyg, hmmmm no to moga sie zaczac lada chwila, nie no ale sie stresuje i histeryzuje, moze naprawde niepotrzebnie, mam nadzieje ze bedzie ok,dzikuje i pzdr

Wysłany: Sro Wrz 12, 2007 7:07 am Temat postu: ufff i po krzyku

noi nie ma dzidziusia. przynajmniej tak wyszlo w tescie, mam nadzieje ze test sie nie mylil:) ufff a ja tak panikowalam moze teraz jak sie troche uspokoilam przyjdzie miesiaczka:D pozdrawiam pozostale dziewczyny zyjace w takim stresie jak ja do niedawna, bedzie dobrze, ja sobie sama wmawialam ze chyba jednak jestem w ciazy i choc objawow nie bylo jako takich to widzialam normalnie jak mi brzuch rosnie, a wcale tak nie bylo, hehe, ach ta wyobraznia:)


------edit by emilka-----
posty łączę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sro Wrz 12, 2007 8:19 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no to gratuluje Smile i powodzenia zycze, i na drugi raz nie stresuj sie tak Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group