Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Nieprawidłowości u dzieci w okresie życia płodowego

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
saszki55



Dołączył: 07 Paź 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Paź 07, 2009 7:05 pm    Temat postu: Nieprawidłowości u dzieci w okresie życia płodowego Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.bylam dzisiaj u ginekologa i mowil on o szybkim biciu serca dziecka.mowil ze powinno bic 130 a bilo 170. 2 tygodnie temu rowniez bylam u innego ginekologa i takze wspominal o tym z bicie serduszka dziecka jest zbyt szybkie.czy ktos spotkal sie rozwniez z czyms takim??czy ma to jakies zagrozenie dla dziecka?
--- zmieniłam tytuł na bardziej ogólny--- tosia81
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Czw Paź 08, 2009 11:06 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No fakt to troszkę za dużo. Norma jest bodajże do 150. Zbyt mocne bicie serduszka może byc objawem wielu chorób ale nie musi. Dziw mnie,że lekarz nic Ci na ten temat nie powiedział. a w ogóle który to tydzień?
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
saszki55



Dołączył: 07 Paź 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Paź 08, 2009 5:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to juz chyba 9 tydzien.wlasnie ja tez sie bardzo dziwe ze nic mi na ten tmat nie powiedzial.ten ginekolog szczerze mowiac wcale mi nic nie powiedzial.ani nie potwierdzil ciazy ani nie powiedzial w ktorym tygodniu..nic..a oklamalam go ze pierwszy raz jestem u ginekologa od kad jestem w ciazy.a wczesniej juz bylam i powiedzial mi ze mam krwiaka dlatego terazniejszemu ginekologowi nie przyznalam sie bo chcialam sprawdzic czy rozwniez potwierdzi mi krwiaka.ale on mi nie zrobil nawet usg dopochwowego...dopiero za 3 tygodnie..nie przepisal mi witamin a ni nic..chyba musze isc do jeszcze jednego ginekologa..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Czw Paź 08, 2009 5:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

oj to faktycznie proponuje zmienić lekarza. Przede wszystkim to wczesna ciąża wiec wszystko moze się zmienić. Może byłaś zdenerwowana a na dziecku tez to w jakiś sposób się odbija. No cóż mam nadzieję,że tym razem wybierzesz normalniejszego ginekologa który wszystko Ci wyjaśni i dokładnie sprawdzi. Może powinni Cie położyć na patologię ciąży i zrobić dokładne badania w kierunku wad serca i nieprawidłowości genetycznych. Lepiej wiedzieć wcześniej co to ewentualnie może znaczyć. Przede wszystkim nie bój się pytać. Wszystkie pytania sobie zapisuj i pytaj bo od tego wiele zależy. Mam jednak nadzieję,że to niepotrzebny alarm i wszystko z dzieciaczkiem jest ok.
Tygodnie ciąży liczysz od pierwszego dnia ostatniej miesiączki. Miedzy 12-20 tygodniem powinnaś mieć badanie genetyczne .
Do końca pierwszego trymestru łykaj raz dziennie folik ( kwas foliowy)
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
saszki55



Dołączył: 07 Paź 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Paź 08, 2009 8:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziekuje za rade:)ja ostatnio mam bardzo duzo zmartwien i jestem bardzo mocno zdenerwowana wiec to byc moze udziela sie takze dziecku:(
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group