Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Nieprawidłowa dieta a bezdech senny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
JulitkaKorobejko



Dołączył: 23 Maj 2017
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Maj 23, 2017 3:45 pm    Temat postu: Nieprawidłowa dieta a bezdech senny Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cześć wszystkim,

mam takie pytanie, czy istnieje możliwość, że zmieniłam swoją dietę na gorszą ( jem wiecej śmieciowego jedzenia, bo nie mam czasu) i zwróciłam uwagę, że wybudzam się w nocy i nie mogę złapać oddechu, może to być wynik złej diety?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
JulitkaKorobejko



Dołączył: 23 Maj 2017
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Cze 29, 2017 11:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Byłam u lekarza po tym jak zrobiłam sobie diagnostyka domowa http://infoscan.pl/. Wyszło mi ze musze zrobić bdanie spirometrii bo pluca mam za małe "astma"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Alan159



Dołączył: 26 Sie 2017
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Pniewy
PostWysłany: Sob Sie 26, 2017 11:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Byc moze jakis zwiazek jest, lepiej spytac lekarza na przyklad rodzinnego


_____________
Cellinea cena
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group