Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

niepokojące zmiany na części owłosionej

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kasiula



Dołączył: 15 Wrz 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: łódź
PostWysłany: Sob Wrz 23, 2006 1:24 pm    Temat postu: niepokojące zmiany na części owłosionej Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Od czasu do czasu na części owłosionej okolicy łonowej (najczęsciej na owłosionej stronie wargi większej)pojawiaja sie u mnie..zgrubienia..a kiedy usiłuje to wycisnąc -robi sie jakby ropniak, to nie boli , i po dwu-trzech dniach znika,mam to od powyżej roku,pojawia sie może raz -dwa razy w miesiacu lub raz na dwa miesiace i zawsze pojedyncze , Niewykluczone że zaczęło sie wtedy gdy zaczęłam sie depilowac?.Czy może byc to choroba weneryczna? współzyjemy z mężem bez prezerwatyw , on nie ma takich zmian .Bardzo mnie to niepokoi-prosze o kilka słów..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group