Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

nieleczone skręcenie kostki! Potrzebuje porady.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
arni02



Dołączył: 11 Sty 2014
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sty 11, 2014 3:14 pm    Temat postu: nieleczone skręcenie kostki! Potrzebuje porady. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam jestem tu nowy!

mam taki problem, 7 tygodni temu skręciłem kostkę, lecz nie byłem z nią u lekarza. Chodziłem z opaska elastyczna i z bandażem. Teraz dopiero wybrałem się na wizytę u ortopedy i starszy pan doktor powiedział, że było skręcenie stawu skokowego, i zalecił ćwiczenia kostką przez 2 tygodnie.
Nie żebym nie ufał lekarzowi, ale czy jak mówi nie bedę mieć za ten czas problemów większych z kostką ( zaznaczam, że ścięgna na pewno nie są naruszone w większym stopniu, gdyż mogłem po tym skręceniu kulejąc chodzić).

Co o tym myślicie, bo raczej nie ma innych metod leczenia takiego urazu, ale czy ta niestabilność kostki i ból w achilesie może ustąpić "tak szybko" skoro juz 3 miesiąc się zaczął. Zależy mi nie sprawnej kostce gdyż uprawiam sport, niby amatorsko ale szybko się traci kondycję i formę, a to odbija się na wszystkim.
Ewentualnie myślę żeby po dwoch tygodniach jak nic sie nei zmieni iść do innego doktora.

z góry dzięki za odpowiedzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pasta



Dołączył: 12 Mar 2013
Posty: 285

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 31 podziękowań w 31 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Pon Sty 13, 2014 5:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mogłeś iść do lekarza wcześniej, teraz w sumie nie zostaje Ci nic innego jak czekać lub udać się do innego specjalisty. Wydaje mi się jednak, że do dwóch tygodni powinieneś dojść już do siebie, a na następny raz nie czekaj tyle na wizytę Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Legnarek



Dołączył: 08 Kwi 2013
Posty: 72

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 5 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Pon Sty 13, 2014 7:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak Ci nie przejdzie to proste, że trzeba wyleczyć czyli iść do lekarza Smile Najlepiej tak jak myślisz, do innego. Tak mi się przynajmniej wydaje bo specjalistą w tym temacie akurat nie jestem Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group