Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Niedrożność tętnicy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
321Kami



Dołączył: 20 Maj 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Maj 20, 2007 10:18 am    Temat postu: Niedrożność tętnicy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy jeśli wkleiłbym zdjęcie zrobione komputerowo niedrożnej tętnicy (występuje zjawisko podkradania krwi) byłby mi ktoś w stanie udzielić informacji czy konieczna jest niezwłoczna operacja, gdyż w Koszalinie na początku lekarze twierdzili, że tak jednak gdy dowiedzieli się że moja mama niedawno miała poważną operację i nie bardzo czuje się na siłach na kolejną, zdecydowali że operacja może poczekać... Czy istnieje ktoś kto mógłby to zweryfikować, czy szukać pomocy na zagranicznych forach?

Pozdrowienia
321Kami
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Nie Maj 20, 2007 1:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

321Kami, na forum niestety nie ma lekarzy, więc nikt Ci nie postawi tutaj diagnozy i nie powie, czy konieczna jest operacja czy nie. to może ocenić jedynie lekarz.
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
321Kami



Dołączył: 20 Maj 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Maj 20, 2007 1:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ok, dzięki, poszukam jeszcze może na zagranicznych forach znajdę jakiś lekarzy Smile

Pozdrowienia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group