Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Niedoczynność tarczycy prośba o radę

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Endokrynologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kingaz91



Dołączył: 07 Mar 2018
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Mar 07, 2018 12:00 pm    Temat postu: Niedoczynność tarczycy prośba o radę Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry.

Mam większosć objawów niedoczynności tarczycy: wstaje rano po 8 h snu a czuje się zmęczona, w krotkim czasie mocno przytylam pomimo ze nic a nic w mojej diecie sie nie zmienilo, do tego tradzik sucha skora, wlosy, problmy z pamiecia i koncentacja, zaparcia no i ciagle mi zimno.
Robiłam badania tarczycowe dwukrotnie raz w listopadzie 2017 raz w lutym.
W listopadzie : TSH 1.716 FT3 3.10 FT4 1.12 w lutym: TSH 1.192 FT3 3.06 FT4 0.67.

Poszłam z nimi do internisty. Pani doktor stwierdziła ze wyniki w normie i endokrynolog mi nie pomoże dała skierowania na badania ( morfologia watroba glukoza kreatynina cholesterol ). Wszystko wyszlo w normie. Zostałam w sumie odesłana do domu z niczym.
Stąd moje pytanie. Czy warto z takimi wynikami udać się prywatnie do endokrynologa? Czy raczej faktycznie to nie wina tarczycy?
Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Endokrynologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group