Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Niedobór żelaza

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Aga89



Dołączył: 14 Lis 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lis 14, 2008 8:27 pm    Temat postu: Niedobór żelaza Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No bo jest taka sprawa. Zrobiłam badania na żelazo i wyszło że mam 13 na 35. No i lekarka wysłała mnie do ginekologa bo to najprawdopodobniej przez to że nam długie i obfite miesiączki. No i dlatego mam pytanie czy przy takiej wizycie jest konieczne badanie czy wystarczy rozmowa? Dodam że mam 19 lat, jestem dziewicą i jeszcze nie byłam u ginekologa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Pią Lis 14, 2008 9:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

lekarz raczej Cię zbada:)
wtedy będzie w stanie lepiej ocenić stan Twojego zdrowia.
jeśli jesteś dziewicą musisz powiedzieć o tym lekarzowi- wówczas zbada Cię przez odbyt.
najlepiej jak będziesz miała wypisane dni kiedy masz miesiączkę, jak długie są krwawienia.
wizyta nie jest taka straszna. pod warunkiem, że trafisz na odpowiedniego lekarza Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aga89



Dołączył: 14 Lis 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lis 15, 2008 9:38 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To czemu np w niektórych postach pisze ze bedzie badał palcem ale w pochwie? Tak chyba nie może co? Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group