Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Nie wiem co to jest ale wygląda nieciekawie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Klaudiuszka111



Dołączył: 05 Sty 2018
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sty 05, 2018 5:56 am    Temat postu: Nie wiem co to jest ale wygląda nieciekawie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Od października borykam się z pewnym problemem a mianowicie okropny świąd skóry. W pierwszym miesiącu sadziłam, że to uczulenie na proszek do prania, więc przestałam go używać. Wyjechałam na studia, problem się nasilał poszłam do dermatologa. Pani powiedziała, że to uczulenia na coś, nie wiadomo na co. Przypisała parę maści i jakieś tabletki na alergie, co prawda jedna maść pomagała gdy mnie tak bardo fest swędziały np dłonie albo piety ale taka tubka była za mała, zeby wysmarować całe ciało. Nie poszłam więcej do niej ponownie, jednak ostatnio zauważyłam u siebie takie plamy przypominające grzybice. Nie wiem czy to jest to, bo jest wiele innych chorób typu AZS, liszaje itp. A ta Pani doktor raczej w niczym mi nie pomoże więc mam dwa pytania :
1. Jak myślicie co mi dolega?
2. Jakiego doktora dermatologa polecacie w Krakowie? Tak w okolicach rynku, Azorów, Bronowic?

Kupiłam sobie ostatnio Emulion taki żel na świąd i powiem szczerze, że tak o pomaga, bardziej natłuszcza niż redukuje to uporczywe swędzenie. Dzisiaj jak drapałam ta plamę i jej okolice to dosłownie skóra mi zostawała pod paznokciami a ona sama miała takie "powojenne" szramy jakbym biła się co najmniej z dzikim niedźwiedziem.

Mam trzy takie plamy tydzień temu pojawiła się nowa - malutka, ale boje się, ze i ona urosnie to niewyobrazalnych rozmiarów. Jeżeli chcecie abym podesłała wam zdjęcie moich okrągłych brzydkich "znamion" piszcie maila, bo nie wiem jak to tu dodać Smile Dobrej nocy i liczę na waszą pomoc :3[/img]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group