Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Nie o prezerwatywach ...

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lolkaaaaaaaaaaa
Gość









PostWysłany: Sro Sty 25, 2006 1:26 pm    Temat postu: Nie o prezerwatywach ... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zamieszczam tutaj ten wpis bo nie znalazlam odpowiedniego forum a sadze ze tacy specjalisci jak wy mi pomoga! Smile Kocham sie z chlopakiem lecz on jest strasznie nerwowy i mala przeszkoda np dzwoniacy telefon czy zsuwajaca sie posciel, potrafi go calkowicie rozproszyc- jego penis wiotczeje, wychodzi ze mnie i jest zalamany, mowi ze jest beznadziejny. W ogole ciezko jest mu pozadnie 'stanac', pocieszam go ze to normalne i ze bedziemy probowac ze kochamy sie czesto nawet 3 razy dzienie i ze to przez to ale czuje jednak ze cos jest nie tak Sad ponadto zdazylo sie pare razy ze nie doszedl i mowil ze to dla mezczyzny straszne uczucie i nie bedziemy sie kochac bo nie moze mnie spelnic. Czy moze nasze gra wstepna jest zbyt krotka (okolo 10 min) czy sa tego inne powody ? Na poczatku PRZEWAZNIE stoi normalnie ale pozniej zaczyna byc maly taki ze go w ogole nie czuje, i tez przez to rzadko dochodze bo staram sie zeby nie wyszedl ze mnie bo wiem ze pozniej nie dam rady go spowrotem wsunac do pochwy a partner bedzie znowu zalamany Sad Prosze pomozcie mi bo to naprawde dla mnei powazny problem ! Sad
Powrót do góry
Netka



Dołączył: 24 Sty 2006
Posty: 238

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Dąbrowa Górnicza
PostWysłany: Sro Sty 25, 2006 1:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oboje jesteście młodzi i to normalne,że zdarzaja sie takie sytuacje.Może jeszcze nie jesteście gotowi na współżycie.Podejrzewam,że Twój chłopak sie denerwuje faktem np.mozliwości Twojego zajścia w ciążę.Powinniście otwarcie porozmawiać na temat seksu.Może macie różne oczekiwania?I nie śpieszcie sie zbytnio!Jeśli trzeba zacznijcie od początku.Powiedzcie sobie o wszystkim,przede wszystkim o swoich lękach.Twój chłopak jest zdrowy,problem tkwi w psychice!!!!Proszę Was zastanówcie się czy czasem nie warto poczekać aż oboje dojrzejecie naprawdę do "tych" spraw.Pozdrowienia i trzymajcie się Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lolkaaaaaaaaaaa
Gość









PostWysłany: Sro Sty 25, 2006 1:44 pm    Temat postu: odp Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Rozmawiamy naparwde czesto! On sadzi ze sie szybko rozprasza apowod czemu mu nie staje jest nie jasny. Naprawde sex oprocz przyjemnosci dje nam poczucie wiezi i jest to tam potrzebne.
Powrót do góry
Netka



Dołączył: 24 Sty 2006
Posty: 238

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Dąbrowa Górnicza
PostWysłany: Sro Sty 25, 2006 2:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Rozumiem Cię tez miałam tyle lat co Ty, wtedy każdy chłopak wydawał się tym jedynym.Życze Wam jak najlepiej,ale problemy ze wzwodem w wieku 16 lat moga sie przydarzyć.Gospodarka hormonalna takiego mężczyzny jest jeszcze nieustabilizowana.Częste stosunki tez nie są wskazane,ponieważ chłopak za kazdym razem sie stresuje,że mu nie wyjdzie.Potrzebny Wam spokój,samotnośc.Nie róbcie tego gdy moze ktoś przyjść,wyłączcie telefony,bądzcie tylko Wy!!!Spróbujcie tez urozmaicić swoje igraszki.Będe sie trzymać własnego zdania,że jest dla Was za wcześnie na pełen stosunek.Ale powodzenia Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Sro Sty 25, 2006 5:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z racji wieku możę to nie będzie łatwe do realizacji, ale wjechać gdzieś na weekend. Telefony wyłączone, gdzieś za miastem i nie wychodzić z pokoju przez 2 dni. (no może nie dosłownie ale spędzić większość zasu łóżku) gdy coś nie wyjdzie połozyć sie obok siebie poprzytulać sie, zasnąć.

Jak nabierze pewności i miejsce będzie dla niego "bezpieczne" nie będzie ograniczenia czasowego i będize pewien że nikt wam nie przeszkodza powinien mimo wieku zaskoczyć Ciebie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group