Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

nie moge schudnąc

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mala-siostra



Dołączył: 17 Cze 2008
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 17, 2008 12:24 am    Temat postu: nie moge schudnąc Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam serdecznie

od bardzo dawna staram sie schudnąć ale wcale mi to nie wychodzi. Mogę pozbyć się 2-3 kilo ale zaraz wracam do przeklętych 75 a czasem wzrasta do 76 i normuje się na 75(mam171 cm wzrostu, jestem studentką i całe dnie spędzam w pracy i na uczelni, jestem zabiegana do tego ćwiczę 2 razy w tygodniu a jeśli mam na to czas to nawet codziennie z 1-1,5 godziny, przez miesiąc 2 razy w tyg. chodziłam na basen) efektów nie widać Sad maże i inni mówią mi czasem że schudłam ale waga tego nie pokazuje. Mój wygląd poprawiłu cwiczenia

myślę ze nie odżywiam sie najgorzej.
-nie jadam wcale słodyczy,czipsów... fast foodów czy tłustych potraw
- na śniadanie wypijam kawę z mlekiem bez cukru do tego jakiś jogurt naturalny z płatkami albo otrębami czy kanapkę
-w między czasie złapie jakieś jabłko albo marchewke
- obiad ; jesli na mieście to jakaś mała porcja spagetti czu 1/2 porcji w green way, jesli gotuje go sam to z reguły są to warzywa z ryzem czy kaszą i jakimś chudym mięsem albo zupa
- do wieczora zjem jeszcze jakies surowe owoce i z 2 kanapki albo sałatkę czy jogurt
- pije dużo zielonej herbaty, jakiś ziołowych naparów na odchudzanie
- zero napoi gazowanych tylko wodę niegaz. czasem sok
- biorę cały czas chrom a teraz kyupiłam w aptece linee

nie pijam często alkoholu ale za to palę

ostatnio nawet bylam u lekarza myślac o jakiś badaniach krwi. ten stwierdził ze nie widzi problemu i po prostu zamiast tego przepisał mi meridię. nie wykupiłam.

patrząc na siebie w lustrze nie czuję się komfortowo

mam idętyczną sylwetke jak moja mama w tym wieku ona schud,ła dopiero po urodzeniu dziecka wcześniej tez nie mogła. ja nie chcę czekaćSad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Wto Cze 17, 2008 9:16 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to moze idź lepiej do diuetetyka i on ustalui ci odpowiedni harmonogram i wtedy powinno zadziałać, gratuluje ci zacięcia bo ja po sobie wiem że schudła bym przy takim odrzywianiu jak ty ale niestety brak silnej woli:/
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nadzieja248



Dołączył: 18 Cze 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 18, 2008 7:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jadam podobnie i nie chudne prawie wcale. to jest tragedia. a te wszystkie magiczne srodki pomagaja tyle co nic.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala-siostra



Dołączył: 17 Cze 2008
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Cze 19, 2008 1:37 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzięki wielkie. te środki nie pomagają ale jak trudno przestać je brać bojąc sie ze a nuż je odstawimy a nagle jakiś 1 albo 2 kg przybędzie:/

---------

przed dietetykiem zrobie badania krwi tarzczycy i paru innych rzeczy, które mogą mieć wpływ na proces odchudzania. potem jeśli to nie da mi odpowiedzi pujde do dietetyka;)


--------edited by emilka-------
posty połączyłam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Czw Cze 19, 2008 12:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to dobry pomyśł z tymi badaniami i przedewszystkim niezwracaj tak uwagi na wage, wiem że w naszych czasach na kobiety wywarta jest presja w związku z odchudzaniem i pokazywaniem tylko jednego kanonu piękna. Jednka moim zdaniem nic nikomu się nie stanie jeśli ma troszke więcej ciałka. No mówie tu o byci bardziej krągłym o budowie która niezagrarza naszemu zdrowiu bo co innego być okrąglaczkiem a co innego kolosem. Moim zdaniem powinnaś wyluzować spokojnie zrzucić te dodatkowe kilogramy, jeśli chcesz i jeśli lepiej się będziesz czuła. My sie często katujemy drakońskimi dietami bo widzimy jakie szczupłe gwiazdeczki pokazuje nam tv jednak większość jeśli nie wszystkie to poprostu magia PhotoShopa. No ale mężczyźni często na to niezwracają uwagi i myślą że sąsiadka Kasia musi byś tak piękna jak jakaś aktorka. A jak taka niejest to jest gorszego gatunku. Smutne ale prawdziwe najgorsze że można to zauwarzyć u coraz młodszych dzieci, a niekażdy ma predyspozycje do bycia chudziną i owszem da się schudnąć ale nikt nigdy nie będzie idealny.
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala-siostra



Dołączył: 17 Cze 2008
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Cze 19, 2008 10:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wiem ze nie bedziemy idealni. Chodzi mi o to że mam sporo sadełka na brzuchu i nie jest mi z tym dobrze i za fajnie te fałdki nie wyglądają nie chciałabym nigdy wyglądać jak szkieletor ale przydało by mi sie pare kilo zgubić a za diabła nie mogęSad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Pią Cze 20, 2008 7:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No ja też mam za durzo na brzuchu ale pewnie jak na nim by było mniej to by gdzie indziej było za durzo Confused O zgrozo ja to wogóle niemam silnej woli co do odchudzania
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala-siostra



Dołączył: 17 Cze 2008
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Cze 22, 2008 10:54 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no to małe zwycięstwo. udało mi sie poruszyć waga:)))

mam dzis dobrą wiadomość. trochę zmienił się mój tryb życia: mam wakacje więc od tygodnia tylko pracuje. jem dość podobnie. może większą wage przykładam do śniadania. pracuje intensywnie; co dzień z 2 godziki jestem w biurze a potem z 6 latam po mieście.... dalo to efekt po tygodniu stanęłam na wadze. jest mnie równe 2 kg mniej:)))
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Sob Cze 28, 2008 5:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no to mala siostra gratulacje spadly woda i troche miesni.

wrocisz do normalnego trybu zycia wroci waga
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
alexa90



Dołączył: 06 Cze 2013
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Cze 06, 2013 5:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dobry kalkulator BMI z poradami dietetyka znajdziecie tutaj
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group