Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Neurolog Szczecin

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sarsaparilla



Dołączył: 22 Maj 2014
Posty: 107

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Nie Paź 30, 2016 2:49 am    Temat postu: Neurolog Szczecin Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak jak w temacie poszukuje prywatnego neurologa w Szczecinie. Czy możecie mi jakiegoś polecić ? ewentualnie jakaś dobrą placówke w której mogłabym się do lekarza zapisać ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lillasabo@interia.pl



Dołączył: 02 Mar 2016
Posty: 60

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lis 08, 2016 11:48 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W Evomedzie mają chyba neurologa, moja siostra chyba tam chodzi, o nazwisko musiałabym dopytać, ale wiem że go chwaliła i pomógł jej przy jej problemach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sarsaparilla



Dołączył: 22 Maj 2014
Posty: 107

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Wto Lis 08, 2016 11:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bardzo chętnie, jeśli możesz podpytać siostrę byłoby super. Zawsze lepiej iść do sprawdzonego lekarza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lillasabo@interia.pl



Dołączył: 02 Mar 2016
Posty: 60

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lis 15, 2016 3:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nazywa się Pałka Smile, daj znać czy u niego była i czy pomógł, moja siostra do nich też chodzi na rehabilitację i też sobei chwali.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sarsaparilla



Dołączył: 22 Maj 2014
Posty: 107

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Wto Lis 15, 2016 11:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięki. Jestem już zapisana na Dubois 27. Mam nadzieje że będzie dobrze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group