Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Nerwoból brzucha u dziecka

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
fredka



Dołączył: 02 Mar 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 02, 2010 9:54 am    Temat postu: Nerwoból brzucha u dziecka Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Od dłuższego czasu mój dziesięcioletni syn cierpi na (najprawdopodobniej) nerwoból brzucha. W sytuacjach stresowych ból łapie Go znienacka, jest dość silny. Powtarza sie najczęściej, kiedy spodziewa sie klasówki lub nabroi w szkole i sie do tego nie przyzna. Zrobiłam mu wszystkie badania, jest również przebadany pod kątem zapalenia wyrostka. Wszystko jest w porządku. Wiem, że taki nerwoból jest wręcz niemożliwy do zlikwidowania. Ale może ktoś zna sposób jak ograniczyć tę dolegliwość do minimum. Proszę o radę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anja1274



Dołączył: 16 Mar 2010
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 16, 2010 1:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

porozmawiaj z synem, wytlumacz mu ze jesi nie dostanie piatki na klasowce to jeszcze nie koniec swiata, pokaz ze jestes z niego dumna.moze jestes zbyt wymagajaca?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group