Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

nerwica natręctw, alkohol, leki nasenne ........

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jamie_222



Dołączył: 15 Kwi 2010
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Kwi 15, 2010 6:30 pm    Temat postu: nerwica natręctw, alkohol, leki nasenne ........ Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,
Choruję na nn od długich lat, od jakiegoś czasu nie radzę sobie z natręctwami, robię wszystko, żeby zapomnieć o nich, posunęłam się już nawet do dość częstego picia alkoholu i łączenia go z lekami nasennymi (nasen w niewielkich ilościach). Czuję, że tracę kontrolę, nie wiem co robić, kiedyś leczyłam się farmakologicznie, spróbowałam nawet psychoterapii, ale bez skutku. Chciałabym żyć normalnie ale czuję, że jest coraz gorzej, przybieram maski, nie jestem sobą, nie potrafię rozmawiać bez nerwów, schudłam. Proszę by ktoś polecił mi jakiegoś lekarza w woj. łódzkim albo poradził co zrobić by uwolnić się już teraz od trzech rzeczy nn, alkohol, leki nasenne ... z góry dziękuję za każdą radę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Wto Kwi 20, 2010 4:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jamie_222
postaram się znaleźć dla Ciebie kogoś.
poszukać Ci psychiatry i terapeuty? czy tylko terapeuty?
prywatnie czy na NFZ ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
jamie_222



Dołączył: 15 Kwi 2010
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 27, 2010 4:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Gosia85
Dziękuję, że odpisałaś, w sumie to chyba przydałby się psychiatra, który dobrze dobierze leki i terapeuta, ale raz się zraziłam już do psychologa, więc nie wiem czy bym sie otworzyla. Interesuje mnie leczenie prywatne, czekam na odpowiedź, pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Wto Kwi 27, 2010 9:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ok. zajrzyj na pw Smile
co do psychologa- moim zdaniem poprawę przyniesie połączenie farmakologi z psychoterapią.
w wiadomość prywatnej przesyłam Ci i lekarzy i psychologów.
wszyscy sprawdzeni.
niestety nie wiem czy przyjmują też prywatnie. musisz zadzwonić i się zapytać Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
jamie_222



Dołączył: 15 Kwi 2010
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Kwi 28, 2010 2:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Gosia85
Dziękuję bardzo, a skąd są Ci lekarze i czy ten pierwszy to psychiatra ???????
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Pią Kwi 30, 2010 8:50 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wszyscy lekarze są z Łodzi.
niestety nie znam dokładnego adresu- musisz zadzwonić i zapytać Smile
tak. pierwszy to chyba psychiatra Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group