Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Nawracająca grzybica pochwy przez 2,5 roku

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ambicja



Dołączył: 07 Lis 2014
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 18, 2015 2:03 pm    Temat postu: Nawracająca grzybica pochwy przez 2,5 roku Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wyleczyłam! - od tego zacznę I jestem z siebie cholernie dumna

Może zacznę tak, nawracającą grzybicę leczyłam 2,5 roku. Stosowałam zarówno leki doustne - długie kuracje (trioxal, fluomycon, mycosyst) i leki dopochwowe (tu nie będę się rozpisywać - użyłam chyba wszystkich dostępnych na rynku od Nystatyny, Natamacyny, Gynalgin, Gynofemidazol przez Macmirror - ten wspominam najgorzej, i wiele wiele innych).
Zaprzestałam depilacji, nie używałam tamponów, chodziłam wyłącznie w bawełnianej bieliźnie, z diety wyeliminowałam cukry, podcieranie wiadomo - od przodu do tyłu, probiotyki jako normalny deser do każdego śniadania itp.
Problem konsultowałam z wieloma ginekologami - wszyscy dawali leki, które pomagały na chwilę i zaraz infekcja wracała.
Badania takie jak usg pochwy, wymazy, posiewy - były na porządku dziennym - i ciągle to samo cholerstwo - Candida albicans.
Grzyby wg badań wrażliwe na wszystko i rzeczywiście każdy lek je zabijał... na chwilę. Nie mówię tu oczywiście o czymś takim jak Illadian czy Gine intima - bo to w ogóle nie działało.
Przepłakałam temat wielokrotnie, straciłam wiare w to, że kiedykolwiek to wylecze - chociaz czytalam, ze przechodzi u kobiet w ciązy więc jeszcze chyba tylko na to czekalam.
Z Pania Farmaceutką w aptece się niemalże zaprzyjaźniłam - jak tylko mnie widziała już wiedziała na co będą leki - rozumiałyśmy się bez słów.
I to właśnie ta wspaniała kobieta mi pomogła!
Żaden z ginekologow nie wpadl na pomysl, ze to cholerstwo ma przyczyny zupelnie gdzie indziej i w ten sposob trafilam na [zakaz umieszczania linków na forum] - okazalo sie, ze to badziewie opanowala cos więcej niz moją strefe intymna i dlatego mimo iz zabijalam miejscowo to one zaraz sie abarot pojawialy.
Grzybica nie wraca od pół roku, nadal jestem nadwrażliwa w tym temacie ale jest spokój. Nie wykańczam się już też milionem antybiotyków i w ogóle czuję się lepiej - nerwica z powodu grzybicy też poszła w niepamięć
Mam nadzieję, że komuś w ten sposób pomogłam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group