Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Narzędzia do gabinet dentystycznego

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Stomatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marandka



Dołączył: 04 Mar 2019
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Maj 21, 2019 2:39 pm    Temat postu: Narzędzia do gabinet dentystycznego Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej Smile Niedługo otwieram swój pierwszy gabinet dentystyczny, ponieważ mam już doświadczenie i udało mi się nazbierać odpowiednią sumę. Nie mogę się już doczekać, marzę o nowoczesnym sprzęcie i bardzo precyzyjnych narzędziach pomiarowych. Myslałam o https://lubdent.com.pl/lampy-polimeryzacyjne-stomatologiczne A wy co sądzicie? Sklepy stacjonarne czy online? Co polecacie? Very Happy

Ostatnio zmieniony przez marandka dnia Sro Cze 05, 2019 3:02 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Roman77



Dołączył: 27 Maj 2019
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 27, 2019 2:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja bym postawił po prostu na najlepszą jakość sprzętów. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że Twoi pacjenci będą dobrze wspominali swoje wizyty u Ciebie. Myślę, że warto sprawdzić sprzęt Ronomed, bo często można spotkać je w różnych placówkach. To ciekawa opcja, sam sprawdź.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
jacol87



Dołączył: 15 Kwi 2015
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Paź 03, 2019 1:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A słyszałeś o pożyczce medycznej https://www.sgbleasing.pl/oferta/pozyczka-medyczna Idealna oferta dla lekarzy stomatologów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Stomatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group