Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Narośle w pochwie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lilila815



Dołączył: 15 Kwi 2014
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 15, 2014 7:29 pm    Temat postu: Narośle w pochwie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, parę dni temu wyczułam w swojej pochwie dwie kuleczki wielkości grochu, jedna z nich znajduje się na szyjce macicy druga na tylnej ściance pochwy. Jestem zaskoczona, bo oprócz tego nie mam żadnych niepokojących objawów, żadnych krwawień itp.
Oczywiście zamierzam udać się z tym do lekarza, jednak to może potrwać i chciałabym tutaj się zorientować, czego mogę się w ogóle spodziewać.


Ostatnio zmieniony przez lilila815 dnia Sob Sty 24, 2015 1:37 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pasta



Dołączył: 12 Mar 2013
Posty: 285

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 31 podziękowań w 31 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Sro Kwi 16, 2014 10:27 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witaj, hmmm... bardzo trudno mi cokolwiek na ten temat powiedzieć. Jedyne co mi przychodzi do głowy to włókniak, łagodny nowotwór, którego lekarz bardzo szybko może się pozbyć. Słowo nowotwór w tym przypadku nie jest straszne, więc nie masz się czego bać to nic strasznego jeśli to jest to. Bardzo dobrze, że idziesz też do lekarza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group