Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

narosl w pochwie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Monika8267



Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sty 18, 2009 8:19 pm    Temat postu: narosl w pochwie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

odkrylam ze u wejscia pochwy mam narosl wielkosci orzecha wloskiego,mialam problem z wlozeniem tamponu,jest twardy i czuje go pod palcem,powiedzcie co to moze byc???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Nie Sty 18, 2009 8:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Radzilabym wybrac sie do ginekologa. Po badaniu napewno powie co to jest.
Wczesniej nie mialas czegos takiego?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Monika8267



Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sty 18, 2009 11:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie nigdy!!!nikt nie wie co to moze byc??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Pon Sty 19, 2009 12:17 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ginekolog po badaniu napewno cos stwierdzi, czy to "naturalne" czy tez nie. My tutaj mozemy tylko "gdybać".
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group