Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Narośl obok ucha

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tik8411



Dołączył: 14 Sie 2018
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 14, 2018 10:20 pm    Temat postu: Narośl obok ucha Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam 17 lat,od urodzenia obok ucha mam pewną narośl nazywa się to po hiszpańsku mamelon preauricular.
Czytałem że ludzie to usuwają,czy taki zabieg byłby bezpłatny? i do jakiego lekarza mam iść?
https://zapodaj.net/8c7d82d99e273.jpg.html -to coś takiego,ja mam dwa.
Z góry bardzo dziękuje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ews-34



Dołączył: 05 Kwi 2019
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Kwi 05, 2019 1:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja wykonywałam podobny zabieg u mojego syna w gabinecie dr Boligłowy w Krakowie. My wykonaliśmy go odpłatnie, jednak efekty sa niesamowite - ani śladu po narośli....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
NatkaBuk21



Dołączył: 06 Cze 2019
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Cze 06, 2019 7:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wszelkie zmiany które nie są złośliwe można szybko usunąć u chirurga, ja skorzystałam z pomocy dr Pabiańczyka dlatego polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Juleczka15



Dołączył: 26 Cze 2019
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 26, 2019 2:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Też myślę, że po badaniu narośli możliwe jest usunięcie niezłośliwych zmian. Mój kuzyn usuwał z buzi narośl w okolicach nosa u dr Boligłowy i szczerze, śladu po niej nie ma!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Janek25



Dołączył: 21 Maj 2019
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 26, 2019 2:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Miałem nieestetyczną narośl obok prawego ucha i zmagałem się z nią bardzo długo. Po przemyśleniu sprawy udałem się do dr Boligłowy w klinice w Krakowie i jestem zachwycony - narośli brak, blizna niezauważalna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group