Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Narośl na cewce moczowej u mężczyzny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mały



Dołączył: 15 Lis 2014
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Polska
PostWysłany: Sob Lis 15, 2014 1:44 am    Temat postu: Narośl na cewce moczowej u mężczyzny Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, mam pewien problem a mianowicie: pare tygodni temu zauważyłem dziwną narośl na cewce moczowej. Niestety jestem aktualnie poza krajem a wracam dopiero za dwa miesiące więc aktualnie wizyta u lekarza nie wchodzi w grę.
Załączam trzy zdjęcia:
[linki nieaktualne]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pasta



Dołączył: 12 Mar 2013
Posty: 285

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 31 podziękowań w 31 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Pon Lis 17, 2014 1:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tu chyba trzeba bezpośredniego badania, bo sama narośl widać że wymaga weryfikacji histopatologicznej. Być może będzie może nawet temat usunięcia operacyjnego, ale to wszystko wymaga konsultacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
przemek20
Zbanowany


Dołączył: 23 Gru 2014
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Gru 23, 2014 3:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Są to kłykciny kończyste wywołane zarażeniem się wirusem HPV.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group