Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Narkotyki

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Nałogi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Nie Maj 11, 2008 11:04 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wg mnie narkoman funduje sobie smierc na zyczenie.... chca cpac niech cpaja... ja bym im dala specjalna melinke niech sie wykoncza sami... tylko niech nie krzywdza najblizszych, rodziny, przyjaciol, bo potem konczy sie tak ze narkoman tylko patrzy jak by miec kase na kolejna dzialke i dazy po trupach... a rodzina musi na to patrzec a jest bezradna .
To sie zaczyna "raz Ci sie nic nie stanie" jak dla mnie to jest zwykle ... raz sprobojesz potem nastepny i zanim sie skapniesz stracisz nad tym kontrole.
Moze to co tu napisalam wyda wam sie za ostre itp. Ale wg. mnie branie narkotykow to jest powolne samobojstwo, nieliczni z tego wychodza... reszta sama na wlasne zyczenie umiera.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Nałogi Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group