Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

napady gorąca

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
anita1306



Dołączył: 17 Wrz 2014
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Wrz 17, 2014 9:03 pm    Temat postu: napady gorąca Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam mam 25 lat od 2 mies mam nagle napady goraca rozpoczynajace sie w klatce piersiowej atak trwa okolo 15 min, pozniej przychodza dreszcze, zimno. cO to może być?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pasta



Dołączył: 12 Mar 2013
Posty: 285

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 31 podziękowań w 31 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Pią Wrz 19, 2014 2:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Idź do lekarza i wykonaj podstawowe badania, to będzie bardzo wazne. Trudno powiedzieć bo takie objawy mogą być definiowane przez wiele chorób, przykładowo choroba płuc czy inne problemy z układem oddechowym. Ponadto te dreszcze, hmm... z drugie strony może być to jakaś infekcja wirusowa, na którą potrzebujesz leku. Tak czy siak musisz spradzić to za pomocą badań.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
malinka77



Dołączył: 02 Lip 2014
Posty: 69

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Wrz 22, 2014 2:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Może nerwica? Idź do lekarza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
motylek 1988



Dołączył: 05 Lis 2014
Posty: 23

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Czw Sty 15, 2015 4:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

I co z tymi napadami? Coś się wyjaśniło? Bo mam wrażenie, że moja siostra cierpi na coś podobnego. byłeś u lekarza?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nike



Dołączył: 14 Mar 2014
Posty: 42

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 15, 2015 7:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Może serce, może hormony, nerwica... Trzeba iść do lekarza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anita1306



Dołączył: 17 Wrz 2014
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sty 17, 2015 6:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziekuje za odp bylam u lekarza nic nie stwierdził. PO kilku mies uderzen gorąca dostałam okropny ból głowy żadne tabletki przeciw bólowe nie pomagały na ośrodku zdrowiu okazało sie wzrosło mi ciśnienie do 160 /107 syrop na uspokojenie oraz tabletka podjęzykową nic nie dały ciśnienie nie spadło, następnie dostałam zastrzyk furosemidu, ciśnienie spadło niewiele dostałam jeszcze pół tabletki pod językowej i wtedy ciśnienie spadło do 135/97. Dziś kontroluje ciśnienie zazwyczaj jest ono niskie 110/70, 120/75 nie biorę żadnych lekarstw. Dostaje nie raz ataki ciśnienia 160/105 głowa mnie wtedy pobolewa, ale nie jest to taki straszny ból jak wtedy. Zrobiłam wyniki morfologia ok , glukoza ok, cholesterol ldl 80 ,reszta ok.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
piter79



Dołączył: 10 Mar 2016
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 31, 2016 2:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a może powinnas się wybrać na badania do kardiologa. ekg, holter, echo serca albo test wysiłkowy. trzeba sprawdzić czy serducho pracuje prawidlowo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group