Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

najlepsze witaminy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
maryla78



Dołączył: 11 Gru 2018
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lut 21, 2019 7:47 pm    Temat postu: najlepsze witaminy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

które witaminy najlepsze? Jakie witaminki łykałyście w ciąży i przed? Mam na myśli te dla kobiet ciężarnych, pełno tego wszystkiego w aptece i nie wiadomo, co wybrać i co najlepsze dla malucha i mamy. A może wystarczy branie samego kwasu foliowego?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
rezolutna_dziewczynka



Dołączył: 24 Sty 2019
Posty: 23

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 17, 2019 10:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Najlepsze to takie które już nie wymagają dodatkowej suplementacji. Sprawdziły mi się mamadha premium, solidny i prosty skład, bez całej tablicy Mendelejewa. Zgodne z zaleceniami PTG i też ilości tych potrzebnych witamin dobre, w ciąży musiałam mocno ograniczyc sól, bo miałam problemy z ciśnieniem, a przecież to główne źródło jodu, który jest super ważny dla układu nerwowego, na szczęśćie w moich witaminach miałam jodu dobrą ilość i nie miaam braków.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
maryla78



Dołączył: 11 Gru 2018
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Cze 29, 2019 9:13 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja właśnie zaczęłam brać kwas foliowy i kupiłam sobie też kwas omega 3 naturell. Czytałam że omega 3 i dha mają dobry wpływ na rozwój mózgu, wzroku, a Polki niestety w tym ja też przyznaję się do winy że jemy bardzo mało ryb i z jakością tych ryb też nie jest jakoś super, jedynie ci co mieszkają nad morzem to mogą sie cieszyć bo mają świeże ryby.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zoltapigwa



Dołączył: 21 Wrz 2017
Posty: 125

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 04, 2019 10:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kwasy omega są ważne, szczególnie DHA bo wpływa na rozwój mózgu, rozwijanie się oczu i wzroku, a Polki jedzą bardzo mało ryb, w których najwięcej jest tego kwasu, ja miałam bardzo dużą porcję dha w mamadha premium, poównując z innymi suplementami to tgo składnika jest zdecydowanie tutaj najwięcej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tinny



Dołączył: 26 Cze 2013
Posty: 160

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lip 26, 2019 9:19 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A nie ma nieprzyjemnego, rybiego zapachu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
vanila



Dołączył: 20 Kwi 2018
Posty: 33

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sie 24, 2019 7:49 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

niczego takiego nie zauważyłam i podoba mi się to ze tylko 2 tabletki dziennie jest tego mamadha. Koleżanka była w tym samym czasie co ja w ciąży i mi opowiadała ile rożnych preparatów brała to bylam w szoku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tinny



Dołączył: 26 Cze 2013
Posty: 160

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 27, 2019 10:59 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kupiłam sobie ten z naturell i faktycznie nie czuję żadnej ryby i nie odbija się nieprzyjemnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group