Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Nagły ból głowy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
morgan0112



Dołączył: 20 Sty 2019
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sty 20, 2019 6:20 pm    Temat postu: Nagły ból głowy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry. Dwa dni temu pojawił się u mnie ból głowy. Na początku uderzał delikatnie, tylko przy wykonanym ruchu, w nocy był on już nieco silniejszy, przez co nie mogłam spokojnie spać. Kolejnego dnia ból był dość silny, ale nadal pojawiał się nagle po wykonaniu ruchu. Dodam, że ruchy nie musiały być gwałtowne, wystarczyło, żebym np. delikatnie i powoli przechyliła głowę na bok. Wieczorem ból trochę się nasilił, ale noc była przespana. Dzisiaj (20.01) od samego rana ból był jeszcze silniejszy, przez ok. 3 godziny był on nieustanny. Aktualnie muszę wykonać ruch, aby ból się pojawił. Ból jest pulsujący i odczuwam go w przedniej części czaszki, trochę ponad czołem. Dodatkowo od kilku godzin czuję dyskomfort w lewej ręce, coś jakby odrętwienie, a dzień przed pojawieniem się bólu rozpoczęło się u mnie krwawienie miesiączkowe. Na internecie znalazłam informacje o tym, że objawy mogą być połączone tylko i wyłącznie z menstruacją, jednak jestem nimi bardzo zaniepokojona, ponieważ nigdy czegoś takiego nie miałam. Przy okresie dotychczas pojawiał się u mnie ból brzucha, któremu czasami towarzyszyło lekkie otępienie, bóle głowy odczuwałam bardzo rzadko, a jeśli już, to nie były one silne i trwały najdłużej 5-6 godzin (podczas pobytu w szkole). Ostatnio często znajduję się w stresowych sytuacjach (śmierć dziadka, ciężko chora babcia, presja w szkole). Co może być przyczyną owych objawów, czy powinnam się nimi niepokoić?

(Mam 17 lat)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
maryla78



Dołączył: 11 Gru 2018
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lut 21, 2019 7:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja bardzo mocno przechodzę okres, boli mnie głowa, brzuch , kiepsko sie czuje, niedawno odkryłam gardan i biorę jak mnie bardzo boli, łagodzi ból menstruacyjny bo jest też rozkurczowy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Majka89



Dołączył: 20 Kwi 2018
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Mar 01, 2019 12:15 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio btałam te same tabletki co maryla i też byłam pozytywnie zaskoczona ich działaniem. Szybko minął ból głowy i mogłam wróicć do normalnego życia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
centowa



Dołączył: 15 Wrz 2017
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Mar 03, 2019 12:51 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A lekarz na tomograf nie skierował? Siostra również cierpiała na przewlekłe bóle głowy to ze skierowaniem była w Wizji V w Łasku na ul. Warszawskiej. Długo czekać nie musiała, ledwie tydzień. I badanie w końcu wskazało co jest przyczyną, lekarz przepisał terapię i bóle minęły. Dopytaj się o to swojego lekarza
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
rozan



Dołączył: 22 Mar 2019
Posty: 95

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Paź 16, 2019 12:44 pm    Temat postu: Re: Nagły ból głowy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

morgan0112 napisał:
Dzień dobry. Dwa dni temu pojawił się u mnie ból głowy. Na początku uderzał delikatnie, tylko przy wykonanym ruchu, w nocy był on już nieco silniejszy, przez co nie mogłam spokojnie spać. Kolejnego dnia ból był dość silny, ale nadal pojawiał się nagle po wykonaniu ruchu. Dodam, że ruchy nie musiały być gwałtowne, wystarczyło, żebym np. delikatnie i powoli przechyliła głowę na bok. Wieczorem ból trochę się nasilił, ale noc była przespana. Dzisiaj (20.01) od samego rana ból był jeszcze silniejszy, przez ok. 3 godziny był on nieustanny. Aktualnie muszę wykonać ruch, aby ból się pojawił. Ból jest pulsujący i odczuwam go w przedniej części czaszki, trochę ponad czołem. Dodatkowo od kilku godzin czuję dyskomfort w lewej ręce, coś jakby odrętwienie, a dzień przed pojawieniem się bólu rozpoczęło się u mnie krwawienie miesiączkowe. Na internecie znalazłam informacje o tym, że objawy mogą być połączone tylko i wyłącznie z menstruacją, jednak jestem nimi bardzo zaniepokojona, ponieważ nigdy czegoś takiego nie miałam. Przy okresie dotychczas pojawiał się u mnie ból brzucha, któremu czasami towarzyszyło lekkie otępienie, bóle głowy odczuwałam bardzo rzadko, a jeśli już, to nie były one silne i trwały najdłużej 5-6 godzin (podczas pobytu w szkole). Ostatnio często znajduję się w stresowych sytuacjach (śmierć dziadka, ciężko chora babcia, presja w szkole). Co może być przyczyną owych objawów, czy powinnam się nimi niepokoić?

(Mam 17 lat)

Udać się do lekarza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group