Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

nadwyrężenie? mięśni stopy leki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Leki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nowakkk



Dołączył: 09 Lip 2014
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 09, 2014 1:32 pm    Temat postu: nadwyrężenie? mięśni stopy leki Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie!
Biegając krzywo stanęłam i od tamtej pory bolą mnie mięsnie te pod i przed palcami stopy, na podbiciu. Byłam u lekarza, powiedział, że to najprawdopodobniej nadwyrężenie, skręcenie? mięśni stopy i przepisał jakąś maść przeciwzapalną i coś przeciwbólowego. Problem z tym, że zgubiłam receptę i nie chcę ponownie po nią iść, wydaję mi się, że takie leki są w sprzedaży bez recepty. Czy ktoś wie co w takim przypadku powinnam kupić?
Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pasta



Dołączył: 12 Mar 2013
Posty: 285

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 31 podziękowań w 31 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Pon Lip 14, 2014 1:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Po prostu przejdź się do najbliższej apteki i zapytaj farmaceuty co Ci może dobrego polecić, chociaż mogę Ci polecić Fastum lub Ben Gay, chociaż stawiałabym na 1 maść, która kosztuje ok 20 zł a jest dobra i sprawdzona. Mały mój w piłkę często gra i z klubu lekarz w którym gra polecił mi tą maść, która działała naprawdę fajnie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
greene



Dołączył: 07 Lut 2013
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 03, 2015 5:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kiedyś farmaceuta polecił mi [reklama] i od tego czasu stosuje go przy różnego typu skręceniach, przeciążeniach, stłuczeniach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sylwia4012



Dołączył: 21 Sty 2014
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Kwi 27, 2015 11:47 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mój chłopak kiedyś zrobił sobie coś podobnego ćwicząc na siłowni. Strasznie narzekał na ból.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mloda-mama



Dołączył: 17 Gru 2008
Posty: 54

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Sulejówek
PostWysłany: Sob Maj 16, 2015 4:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak skręcenie i mocno boli to możesz stosować rilif. Stosuje się to do miejscowego leczenia przeciwbólowego i przeciwzapalnego, a także właśnie w przypadku naderwań i skręceń.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KapitanAlfa



Dołączył: 17 Mar 2015
Posty: 54

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 18, 2015 1:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dip rilif jest właśnie dobry na tego typu rzeczy, dobre jest to, że szybko działa i daje uczucie chłodu i takiej szybkiej ulgi. mloda-mama, dobre jest na skręcenia fakt, kiedyś miałem nawrót bólu po skręconej kostce, wówczas też mi pomógł.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mloda-mama



Dołączył: 17 Gru 2008
Posty: 54

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Sulejówek
PostWysłany: Pon Maj 25, 2015 10:47 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ano. Nic przyjemnego a boli jak choler...a. Ja swojego czasu nie mogłam znaleźć miejsca przez ból. Ale cieszyłam się że tak się skończyło a nie bylo jakiegoś złamania itp.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Leki Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group