Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Nadwaga babci

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Pon Mar 23, 2009 10:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Laughing New power ja Cie prosze
72lata basen,, Shocked

jedyne wyjscie mniej siedzenia wiecej ruchu, do tego odpowiednia dieta.

więcej ruchu czyli np spacery

New power proszono Cie o nieudzielanie rad w tematach o ktorych nie masz pojecia, ponawiam.
potem moze sie to skonczyc banem Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
new power 12



Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 110

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Pon Mar 23, 2009 11:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a jeżeli załóżmy kobieta 72 lata ma 130 kilo i praktycznie nie może chodzić i musi zacząć tracić na masie to co jej polecisz ? Spacery albo samą dietę? Chyba wiesz,że przy jej wieku i przy masie przy stosowaniu samej diety to efekty a mówię tu o bardzo widocznych utratach masy będę długotrwałe i mogą okazać się nieskuteczne.Możesz się śmiać,ale moja babcia jak wcześneij wspominałem ma 75 lat i chodzi na basen i jest pod stałym ndzorem specjalisty.Na dzień dzisiejszy jej stan się bardzo polepszył,straciła na masie stosując równocześnie dobraną dietę i ma się dobrze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Wto Mar 24, 2009 1:25 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wiesz czym sa stawy sciegna i miesnie u obiety 72lata ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
new power 12



Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 110

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Wto Mar 24, 2009 5:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

oczywiście,że zdaję sobie z tego sprawę,ale co co pozwolisz jej na powolny rozkład?


Takie dyskusje proszę sobie prowadzić na PW jeśli macie zamiar się kłócić!
Prosze nie tworzyc Off Topicu.

W tym temacie zostalo chyba wszystko juz powiedziane. Temat zamykam.
mala_mi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group