Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Nadmierne Slinienie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
śliniak21



Dołączył: 24 Paź 2010
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z pod Mostu
PostWysłany: Nie Paź 24, 2010 7:30 pm    Temat postu: Nadmierne Slinienie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam mam 21lat do niedawna uprawiałem sporty walki , pływałem na basenie i od pewnego czasu nadmiernie sie slinie .Jest to dlamnie nie konfortowe i krępujące . Prosze o wyrażenie opini na ten temat
Pozdrawiam

przeniosłam
Gosia85
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Pon Paź 25, 2010 11:36 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

idź do lekarza. są leki które ograniczają nadmiar śliny.
poza tym- takie nagłe nadmierne ślinienie nie jest normalnym objawem i wymaga wizyty u lekarza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
śliniak21



Dołączył: 24 Paź 2010
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z pod Mostu
PostWysłany: Pon Paź 25, 2010 5:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale jakiej specjalizacji ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Pon Paź 25, 2010 8:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

do lekarza ogólnego. inaczej zwanego rodzinnym lub internistą.
to on wystawia wszelkie potrzebne skierowania do lekarzy specjalistów . chyba, że chodzisz prywatnie wtedy skierowania nie potrzebujesz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group