Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Nadmierne pocenie się

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
klop123



Dołączył: 13 Gru 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Gru 13, 2008 11:34 pm    Temat postu: Nadmierne pocenie się Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, mam taki problem: strasznie dużo się poce na całym ciele. Jednak najgorsze jest to, że pot po prostu spływa mi z głowy i to w strasznie dużych ilościach. I to nie przy jakimś wielkim wysiłku ,tylko normalnych czynnościach: przejściu się do domu kolegi, fryzjera, sklepu itp. Teraz kiedy zbliża się zima to jeszcze jako tako to przeżyje ale w lato to prawdziwa masakra.
PS Jak to coś pomoże to ostatnio badałem sobie krew. Wszystko w normie.
PS 2 Mam 16 lat, ale to pocenie nie wynika z dojrzewania itp.
Można to jakoś zlikwidować ,ew. zmniejszyć tego efekty?
Albo chociaż do jakiego lekarza sie udać bo ostatnio byłem u rodzinnego, ale ten nie wiedział.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Nie Gru 14, 2008 2:08 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Idź do dermatologa to po pierwsze.
Po drugie na pw przesyłam link do strony, możesz sobie poczytać o nadpotliwości i sposobach jej leczenia.Smile

pozdrawiam:)
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group