Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

nadmiar skory po odchudzaniu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Carl



Dołączył: 10 Gru 2005
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sty 01, 2006 7:15 pm    Temat postu: nadmiar skory po odchudzaniu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ktos wie co mozna zrobic z nadmiarem skory ktory pozostal po odchudzaniu i sprawia ze calos nie wyglada jedrnie? najbardziej interesuja mi sposoby nieoperacyjne oczywiscie.
dzieki!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Freya



Dołączył: 01 Sty 2006
Posty: 312

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: małopolska
PostWysłany: Nie Sty 01, 2006 8:08 pm    Temat postu: Re: nadmiar skory po odchudzaniu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Carl napisał:
ktos wie co mozna zrobic z nadmiarem skory ktory pozostal po odchudzaniu i sprawia ze calos nie wyglada jedrnie? najbardziej interesuja mi sposoby nieoperacyjne oczywiscie.
dzieki!


To baaardzo trudne..
Sama wiem, ze po dość drastycznym spadku wagi nie jest to łatwe..
rozstępy, mało jędrna skóra, często szorstka..
Jedynie co polecam, co sama stosuje
to jak najwięcej balsamów ujędrniajacych i nawilżających..
Muszę przyznać , że to pomaga..
Choć oczywiście zależy to od organizmu i ile kilogramów CI ubyło?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Dark Angel



Dołączył: 01 Sty 2006
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Nie Sty 01, 2006 8:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ćwiczyć Wink Też miałam taki problem ale jak zaczełam robić ćwiczyć ładnie skóra ujędrniła się i nie było już tego "nazdmiaru". Dodatkowo stosowałam kremy ujędrniające i ta kombinacja poskutkowała. DFobra zdrowa i nieinwazyjna. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Carl



Dołączył: 10 Gru 2005
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sty 02, 2006 3:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie mnie ubylo tych kilogramow tylko mojej znajomej. stracila jakies 15kg, przynajmniej tak mowi, dla mnie to wyglada na 25kg Smile. zalila sie ze tak sie nastarala a powstal dodatkowy problem ze skora. teraz bede mogl wspomoc ja rada i podniesc na duchu.
dzieki wielkie dziewczyny Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group